Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez a videóhoz? :S

Mit szóltok ehhez a videóhoz? :S

2010. júl. 28. 17:38
 1/9 anonim válasza:
lan guszta
2010. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
higénikus család :D
2010. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egy felnőtt "szeretheti" így a kutyáját, ha ehez van gusztusa, de egy 1 év körüli gyereket azért nem kellene összenyalatni vele :S
2010. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fujj
2010. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Látom egy véleményen vagyunk!

Ez már azért durva!!

2010. júl. 28. 17:55
 6/9 anonim válasza:

Elsőre majdnem elkezdtem öklendezni!!! ha az én számba nyalna bele az a nagy kutyu.....

Belőlem, mint kisgyerekes szülőből nem a "mindjárt megpusztulok, úgy röhögök" reakciót váltotta ki! sztem még a videó kedvéért se kellett volna megengedni, h nyalogassa a pici száját, és szájüregét! mi van ha előtte épp "alvázmosást" végzett az a kutya????


Amúgy mérhetetlenül szeretem az állatokat, főleg a kutyákat, nekünk is van 4 kutyusunk! van gyerekünk is, de megtanítottuk neki, sem puszilgatni, sem az arcához venni nem szabad a kutyákat, és utána alaposan kezet kell mosni!

ja és persze kutyának kint a helye!!!! én nem tudnám elviselni, h nem találok olyan helyet a lakásban, amihez ne ért volna kutya, v ne szállt volna rá a szőre!

2010. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:

Na így terjed a zoonózis! A gyerek tuti férges lesz.

Imádom a kutyáimat, kinyalhatják tisztára a fülemet, de sosem engedném, hogy a számba nyaljanak.

Viszont jót tettél a fogyókúrámnak, egyből félretoltam a vacsorát.

2010. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 28. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:
én is imádom a kutyámat, de az arcom tabu. esetleg a fülemet megnyalhatja, nála az a "nagyon szeretlek".:) Illetve a kezemet, vagy ha alszok, akkor a talpam nyaldossa, így ébreszt (tudja, hogy ott vagyok csikis :D).
2010. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!