Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tenyésztőtől vásároltál...

Melyik tenyésztőtől vásároltál kutyát?

Figyelt kérdés

Most akinek nem tenyésztőtől van a kutyája, kicsit feleslegesnek érezheti magát. De, ezt a kérdést annak szántam, hogy aki szeretne kutyát vásárolni, az itt kérdezhet/utána nézhet a tenyésztőknek, azoktól, akiknek van tapasztalata a vásárolt kutyájával.

Szóval:

Milyen fajta kutya?

Melyik tenyésztőtől vásároltad?

Mennyibe került a kutya?

Egészséges a kutya?

Vélemény a tenyésztőről, jól tartja-e a kutyákat, szem előtt tartja a fajta egészségét, jó hírnevét, nem akar-e minél előbb minél több pénzt bekaszálni?

Honnan leltél rá a tenyésztőre?

Jót hallottál róla, kutyáiról?

Utólag megérte, hogy azt a tenyésztőt választottad akit?


2010. júl. 28. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezt fajta klubok fórumában keresd, ... hitelrontás is lehet, ha valaki itt elhord egy kennelt...
2010. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a dalmatámat hoztam tenyésztőtöl,nem tudom mennyiért de megérte,mai napig nincs semmi baja(10 éves)tenyésztők mindenre odafigyelnek
2010. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:

Szerintem ez itt reklámnak minősülne.

Mondjuk én bátran megmutatom, mert a kutyáim nagy részét külföldről vettem.

Akivel meg itthon nem voltam megelégedve, azt nem reklámozom.

2010. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tenyésztőtől vettem a kutyum, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy néha a tenyésztő is lehet olyan mint a szaporító. Nagyon oda kell figyelni.

Elmondom, hogy jártam. Sokat keresgéltem, míg ráakadtam. Nagyon szerette a kutyáit, kiállításokra jártak, só helyezéseket értek el stb. De nagyon pénz mániás volt, ott spórolt ahol tudott. Gyönyörű egészséges kiskutyái voltak/vannak, de 10 hetesen mikor elhoztuk a kicsit, még nem volt meg a második oltása, nem chipeltette, gagyi minőségű táppal etette. Lehet, hogy csak épp nagyon pénzszűkébe volt, de ha egyszer én tenyésztő vagyok, akkor a kutyáimnak mindent megadok. Vagy nem?

Nem bántam meg, hogy tőle vettem a kutyumat, de még egyszer nem mennék hozzá kutyáért.

Nagyon oda kell figyelni. Akármilyen kutyát szeretne az ember venni.

A kérdéseidre válaszolva: Jót hallottam róla és a kutyáiról egyaránt, hiszen voltak barátaim abban a városban. Jól tartotta a kutyáit, de nem úgy ahogyan tenyésztőhöz illene (csak úgy mint egy átlag hobbi tartó), szépek, egészségesek a kutyái. De összeségében az jött le róla, hogy első a pénz.

2010. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!