Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hámot ajánlotok stender...

PITYUUUUUUU kérdése:

Milyen hámot ajánlotok stenderd tacskónak?

Figyelt kérdés
Egy szálkás szőrű tacskó lessz és én gondoltam a Julius K9-re hámra? És méreteket tudtok adni hogy milyen a mérete.Előre is köszönöm.
2020. máj. 3. 10:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amúgy Temesvári vagyok szóval itt nincs Fressnap.
2020. máj. 3. 10:29
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a kisállatboltba és próbald fel rá.
2020. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Átlag, mindennapos sétára felesleges a hám, egy K9 meg főleg, egy egyszerű nyakörv bőven elég rá. A hám csak lefogja a kutya vállait, az munkára lett kitalálva, nem sétálásra.
2020. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, első kommentelő itt nem szabad elvinni a boltba a kutyát.
2020. máj. 3. 12:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Hámot nem tudok ajánlani, de olyan pórázt vegyél ami gumis, mert ha futsz vele és hirtelen megáll úgy hogy sima póráz van rajta akkor könnyen megránthatod ami nem tesz jót a gerincének. Én 20 kg+-os kutyáknak tervezett, piros fekete, ROK Straps pórázt használok (4.5 kg-os törpe tacskóm van).
2020. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm egy barátom mondat hogy hámmal jobb de kipróbálom mind a kettőt
2020. máj. 3. 13:23
 7/17 A kérdező kommentje:
Mennyire bírják a hideget?Mert apum nem engedi hogy bent tartsam.
2020. máj. 3. 13:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Semennyire nem bírják a hideget. Ha kinti kutyát akartatok, minek vetettek egy rövid szőrű, kistestű kutyát? Gratulálok.
2020. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ott írja hogy szálkás szőrű lessz
2020. máj. 3. 15:17
 10/17 anonim ***** válasza:
A szálás szőr sem véd meg a téli hideg ellen. Hasonlíts össze egy északi kutyát egy tacskóval szőr tekintetében légyszíves. Szét fognak menni az izületei. Max egy jól beszalmzázott melléképületben tudom elképzelni a kinti tartást. de naurban kint, egy kutyaházban kínzás.
2020. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!