Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyákat miért...

Kistestű kutyákat miért tologatnak babakocsiban?

Figyelt kérdés
Több ilyet láttam már az utcán.

2020. máj. 3. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Mert buták. Erre nincs raconális magyarázat.

Illetve egy esetben van, ha a kutya mozgássérült.

2020. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kutyus beteg, nehezen jár, mozgássérült, vagy éppen felépülés után van, ezzel nagyban meg lehet neki könnyíteni az emberrel töltött időt, hiszen, ha elfárad, akkor egyszerűen be lehet rakni a kutya kocsiba.
2020. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak mozgásképtelen kutyák, 1x volt egy dokumentumsorozatban, hogy egy jópofa kétkerekű hátsó "protézist" csináltak egy tacskónak, mert szegénynek lebénult a 2 hátsó lába.
2020. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyus nem tud mozogni vagy csak mozgássérült akkor azért tologatják babakocsiba.De van a másik véglet amikor a kicsi csivavákat meg a kicsi kutyusokat retikülökbe meg babakocsikba hordozzák és ilyen olyan ruhákat adnak rájuk.Ez nagyon nem jó a kutyáknak mert ő is akar mozogni nem pedig egy retikülből vagy babakocsiból nézni a világot.
2020. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet egyszer sem láttam, de a hülye gazdi elmélet mellett még azért van értelmes magyarázat is. Például beteg, sérült a kutya, esetleg nagyon fiatal, nincs még meg minden oltása, nem szaladgálhat, nem játszhat más kutyákkal, de kiviszik levegőzni, dolgát végezni, és akkor így többet lehetnek kint vele (ez főleg lakásban tartott kutyáknál fontos), mint a pisi/kaki pár perce.
2020. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!