Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffodnak, vagy hasonló...

Amstaffodnak, vagy hasonló méretű kutyádnak mekkora fekhelye van?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mekkorát vegyek, nem szeretnék fölöslegesen nagyot, de azért férjen el benne kényelmesen. Eddig csak kimondottan nagy kutyám volt, ezzel a közepes mérettel nincs tapasztatom. Köszi :)
2020. máj. 3. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kutyám felnőtt súlya 18-19 kg körül lesz, marmagassága kb 50 cm körül ( ír búza terrier)


90 cm-es kör alakú plüss fekhelye van. Még kölyök, nagy neki egyenlőre,de a tenyésztő azt mondta bőven jó lesz neki felnőttkorban is.

2020. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amstaffomnak vettem egy nagy muanyag repteri allatazallitot: 95 cmx45 cm. Abba tettem paplant. Kenyelmesen elfer benne elnyujtozva is. Felevesen vettem a kutyam,h lassam,biztos eleg nagynovesu-e meg milyen a termeszete. 3 nap utan belulrol leragta a femzarat,amit kivulrol zartunk. Aztan nyitott ajto volt. Aztan leszedtuk.


Eloszor 1-2 hetig ketrecben volt,amig nem voltunk otthon vele. (Belvarosi lakas) A 3. ejjelen sirt,h ki akar jonni. Azota nItvahagytuk a ketrecet.


Aztan felhivtam az agyamra,h velem aludjon. Rajottem,h ez az,ami hianyzott az eletembol. Szoval most egy keskenyebb duplaagyon osztozunk a draga kutyammal es az elettarsammal. :) Az en matracom 80x170 cm,a parome 90x200 cm.


Ez a teljes kerettortenet a kerdesre. 😂


Neha alszik a foldon,ha foljebbcsavarom a futest vagy bemegy a ketrecbe,ha tul sokat fordulok. 😂


Azert jo a ketrec,mert ott sotet van neki es biztonsagban erzi magat. (A tenyeszto ugyanilyenbe teszi a kutyait,ha benntalszik mind a 40 kutya a hazaban telen.❤️)

2020. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor inkább 90 cm-ben gondolkodom, mint 75-ben. Az lenne a cél, hogy az ágyon ne fetrengjen, habár ez az alap a macskánál is, aztán... 🙄😂
2020. máj. 4. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!