Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vagy nyaralás?

Kutya vagy nyaralás?

Figyelt kérdés

Az apam azt mondta ha kapok egy kutyát nem mehetek velük nyaralni.

MOST NEM LENYEG HOGY MIÉRT MONDTA!!!!!

Ti mit valasztanatok?

Kölyök Kutya vagy nyaralás????


2020. máj. 4. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én a kutyát, de ez én vagyok. Mérlegelj.


Amúgy valami extra helyre mennétek? Külföldre?

2020. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nos, én a szüleimtől való elidegenülés miatt a kölyökkutyát választanám. Franz sem akar a szüleimmel nyaralni!


De ez csak az én véleményem.

2020. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nyaralás. Mármint ha neked már elméletben is probléma áldozatot hozni akkor piszkosul nem állsz készen egy élő állat ellátására.
2020. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

Jézusom.

Nyaralás < kutya < gyűjtés albérletre, szerintem.

2020. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki tényleg szeretne kutyát, az szerintem ilyen helyzetben biztos a kutyát választaná. Mármint a kutyatartás, meg bármilyen állattartás áldozatokkal jár. Neked kell tudnod, hogy képes-e vagy feláldozni néhány dolgot a kutyáért. Mármint, ha van kutyád, akkor az utazás sem lesz sosem egyszerű. Nyilván meg lehet oldani az ilyet is, kutyapanzióval, ismerőssel, vagy esetleg megoldani, hogy a kutya is mehessen veled. De a lényeg az, hogy ha van háziállatod, sosem lesz olyan egyszerű, hogy hipphopp beülsz a kocsiba és mész. Szóval neked kell tudnod, hogy tényleg akarsz-e kutyát, és képes-e vagy áldozatokat hozni érte.


Amúgy látszik, hogy a szüleid, legalábbis apukád nem akar kutyát. Lehet, hogy amíg velük élsz, nem is kellene kutyát venned. Mármint, ameddig a szüleidtől függsz, addig ők fizetnek mindent a kutyának (javíts ki ha tévedek), meg téged is eltartanak, így bármikor előjöhetnek a szüleid olyannal, hogy "mivel lett kutyád, ezért gondolom zsebpénz se kell neked" stb. Szóval na. Ha a szüleid egyértelműen kutyaellenesek, és ők pénzelnek téged, akkor a kutyának nem feltétlen lesz jó a jövőben. Se neked. Erre is kell gondolni.


Én egyértelműen a kutyát választanám, mert értékben egyáltalán nincs egy szinten a nyaralással. De amúgy szerintem ha ezt a kérdést fel tetted, akkor szerintem inkább a nyaralást kéne választanod...

2020. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell neked még kutya, ha ez a kérdés egyáltalán felmerülhetett.

Az előttem szóló nagyon jól el is magyarázza neked, hogy miért.

Én még kiegészíteném azzal, hogy bár nem tudom mennyi idős vagy, de mi van, ha továbbtanulsz, kollégiumba mész, partnerkapcsolatod lesz, elköltözöl, kire marad a kutya?

Nálam a kutyák 15-18 évig élnek, látsz te ennyi időre előre, a kutya szempontjaidat figyelembe véve?


(Egyébként én és a családom nyaralni a kutyánkkal járunk)

2020. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, nekem anyám annak idején megkérdezte mit szeretnék 16. Szülinapomra.

Aranygyurut, vagy macskát.


Macskát választottam.

Gondolkodás nélkül.

Érted?

2020. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Egyutt nyaraltam annak idejen a foximmal tobbszor Bibioneban,Riminiben,Varnaban,Burgasban,Spiltben. Mindig vonattal mentunk a kutya miatt. Szoval meg lehet oldani,csak dragabb vonattal. Szuleid sz.ragoak.
2020. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a kutyát választottam volna annó, de ez én vagyok az akkori helyzetemmel.

A családi nyaralásokon alig telt el úgy nap, hogy a szüleim nem veszekedtek volna valami kis semmiségen, csomót kellett gyalogolni a tűző napon és mindenhova mosolyogva odaállni, mert fotóztak.

Gyerekként kaptam az első kutyámat, azóta kb létszükségletemmé vált, hogy tudjak menni a kutyával a természetbe. Egyetem csak akkor necces, ha nagyon messze van tőletek és koleszos vagy albis lennél (ha egyáltalán mész továbbtanulni, nem tudom mik a céljaid).


Ez viszont az én speckó élethelyzetem, nálad úgy érzem, hogy fontos lenne a nyaralás :)

2020. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha a kutyát választod, az életben rengeteg mindenről le kell mondanod (idő, pénz, délig alvás), nrm csak egy nyaralásról. Válaszd a nyarást ha neked ez nehezedre esne.
2020. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!