Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg azt hiszi itt valaki,...

Tényleg azt hiszi itt valaki, hogy aki Huskyt tart, az naponta futtatja huszon kilométereket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszi senki, hiszen minden nap van “miért rombol a kutyám” kérdés itt... (igen a válasz nincs lemozgatva). Huskyról jellemzően szökős kérdések szoktak jönni.
2020. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
20-at nem, de 2 éven felüli kutyával az összes huskys ismerősöm napi 5-10 km-t megy. Vagy gyalog vagy futva vagy bicikli mellett de mennek. Ha lesz házam, én is huskyt szeretnék és igen, menni fogok vele amennyit igényel.
2020. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Van huskyja egy baratnomnek. Minden nap futnak es meg kiviszi a szigetre szabadfoglalkozas jogcimen is. Maskulonben nem bir vele.
2020. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,jönnek is a kérdések az agresszív,szökős ,romboló kutyákról :D

Ha huszonkilométereket nem is, de én minden nap futok a kutyámmal 6-10 km-t .És ő csak egy mudi keverék,akkor szerinted a szánhúzó kutya el van egy körrel a ház körül ?

2020. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
87%
#4 Azt sokan elfelejtik, hogy a pásztorkutyáknak is kell a mozgás. A szüleimnél berni keverék van, 10 km-eket mentem vele amíg otthon laktam, azóta meg apám bicikli mellett futtatja heti 3x.
2020. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem épp most nincs kutyám, de a terepfutás a hobbim. Több futó ismerősöm fut huskyval, napi 5 és 20 km között.

Én kétféle husky-gazdát ismerek:

1. fut, biciklizik, vagy mást sportol a kutyával.

2. kennelbe/hátsó udvarba/láncon tartja a kutyáját.

Szóval nem, nem futtatja mindenki napi tizen-huszon kilométereket, csak az, akit érdekel a kutyája jóléte.

2020. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseim is futnak vagy bicikliznek velük, de ahogy előttem is írták, jóval kevesebbet kb5 km-t.

Van a környékünkön egy pasi, ő görkorizik a kutyájával(bár azt nem ajánlanám, az aszfalt nem tesz jót az izületeknek).


Amúgy én is járok biciklizni a kutyáimmal(bár ők keverékek), gyorsabban elfáradnak, mintha sétálnánk és nekem pedig nem olyan megterhelő, mint a futás.

2020. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!