Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kölyok kutya nem...

Ha egy kölyok kutya nem hasznalja a fekhelyet hanem csak a másik kutyaet akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

5 honapos a kutyam. Mikor ide került addigra nem érkezett meg a fekhelye. Csak 2 héttel később. Addig a másik kutya fekhelyet használta. De az már kicsi neki. Mivel a másik kutyam 5kg, o meg most 13,7 és elméletileg 18-19 kg korul fog megallni. Egymás mellett van a két fekhely. Megis mindig a kicsit válassza.

Eleinte mikor az övé megérkezett 3 hétig nonstop abban volt. De mar egy ideje csak a kicsibe fekszik. Másik kutyamnak nem gond a nagyba is belefekszik ha az övé foglalt :D


De azért jobban örülnék, ha a sajátjat használná. A méret különbségek miatt.


Arra gondoltam, hogy várok es ha felno és még mindig a kicsit használja. Akkor vennék masik fekhelyet hátha valami nem tetszik benne neki. Pedig ugyan olyan a fekhely mint a kicsi csak nagyobb.


2020. máj. 5. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Ez nagyon cuki tortenet! Feldobta a napom
2020. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aranyos és vicces ahogy a kicsibe fekszik a nagy kutya, a nagyba a kicsi :) de nem értem miért jobb nyomorognia a kicsibe :D
2020. máj. 5. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem az, hogy a másik fekhely nem tetszene neki. Szerintem csak szimplán ragaszkodik a másik kutyus fekhelyéhez, mert az volt az első fekhelye, és na, megszokta, megszerette. :D De amúgy ez tényleg aranyos szitu. :D Ha majd akar, átfekszik a másikba, de ha a kicsibe szeret nyomorogni, hát nyomorogjon, ha úgy akarja. :D A lényeg, hogy meg van a lehetősége átfeküdni a másikba, ha akar. :D
2020. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!