Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ilyen a kutyám szőre?

Mitől lehet ilyen a kutyám szőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kutyám hátán olyan a szőr mintha leégett volna, először kis foltban folt de most átment a nyakára is. Orvost 3x hívtam már mindegyik alkalommal aztmondta nem ér rá, jelenleg másik állatorvost keresek az ismerős körben, csak kicsit nehéz mivel a legtöbb orvos nem jön házhoz, és nincs lehetőségem elvinni másik településre, mivel egy kis faluban élek. Találkoztatok már hasonlóval?

Légyszives lehetőség szerint ne egyből támadó jellegű válaszokat írjatok, amint lesz lehetőségem egyből viszem is orvoshoz, de addig szeretném tudni, hogy mitől is lehet ez.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 6. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
képet tudnál küldeni????
2020. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ekcéma, bolha/atka allergia - vagy valami egyéb bőrbetegségre tippelek.


Ha sikerül eljutnod dokihoz, akkor majd kenőcsöt, sampont fog rendelni jó eséllyel.


Esetleg linkelj ide pár fotót.

Biztosat senki nem fog tudni mondani de az ötletelést segítheti.

2020. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy megjeleníti így a képet, mert nem nagyon szoktam használni ezt az oldalt. De köszönöm a gyors válaszokat!


[link]

2020. máj. 6. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a kép alapján ez teljesen normális
2020. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak vedlik az a kutya? Kép alapján annak tűnik...
2020. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. A vedlésnél teljesen más tapintású a szőre
2020. máj. 6. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Kinti kutya? Van kutyaháza?

Ilyent akkor láttam, amikor a bejárat kicsi volt és a kutyának nem volt kedve megroggyanni bemenetelkor. A keret pedig kidörzsölte a szőrt.

2020. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kinti is és benti is, de amikor ki vagy be szeretne menni mindig maga nyitogatja a kilincset, mi pedig beengedjük, vagy ki. De köszönöm!
2020. máj. 7. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!