Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok kutyaneveket ajánlani...

Tudnátok kutyaneveket ajánlani? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kb 2 hét múlva bővülni fog a család egy Francia Bulldoggal.Még nem tudom,hogy lány vagy fiú lesz az,akit elhozunk,ezen még gondolkodom.Nagyon sok weboldalt böngésztem frappáns nevekért,de eddig csak ezek tetszettek meg: Lány:Peggy , Fiú: Toby.Szeretném,ha egy rövid,könnyen megjegyezhető,de nem szokványos magyar név lenne,mint mondjuk a Buksi.Tudnátok pár kutyanevet javasolni,ami szerintetek jól hangzik? A normális válaszokat nagyon megköszönném. :)

2020. máj. 6. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Deni (Deneris)

Maya

2020. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem várd meg amíg meglesz. Nézegesd 2-3 napig, mi illik rá. Én is előre eldöntöttem a nevét, pedig pár napra rá ránéztem és beugrott hogy Oszkár. Azóta is bánom hogy előre lett neki név adva (és nem Oszkár).
2020. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nudli, oreo, indigo, raffi, kókusz, puszedli, mango, mafla, maszat


Amikor én elhoztam a kutyám a Dante és Loki tetszett leginkább. Egyébként akármikor megváltoztathatod a nevét. Az enyém 3 névre is hallgat és a chipet is akármikor átírathatod. Raffaello a hivatalos neve de csak Raffinak hívjuk

2020. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
A törzskönyvi nevéhez érdemes választani valami jólmhangzót... ja várj, szapis lesz. Akkor ezek az ötleteim: pénznyelő, cseresznyeszem, allergia, diszplázia, kiütés, fuldoklás. Ezek mind ráillenek majd nyomorúságos kis életére. :)
2020. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves #4-es! Köszönöm ezt az értelmes,segítőkész választ! Látszik,hogy nagyon jártas vagy a kutyák világában! Viszont szerintem,ha egy ennyire egyszerű kérés/kérdés mellett nem bírsz elhaladni egy rosszindulatú komment megírása nélkül,akkor már most “nyomorúságosabb” életed van,mint az én jövendőbeli Francia Bulldog kutyusomnak valaha is lesz! :) További szép napot!
2020. máj. 7. 09:16
 6/9 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm az értelmes válaszokat,ment a zöld kéz!
2020. máj. 7. 09:17
 7/9 anonim válasza:
Ohh same :D Nekünk 2 hét múlva lesz meg a francia bulldogunk és már nagyon várjuk a nevekkel még mi is nagyon vacillálunk. Nekünk szuka lesz és a Ronett, meg a Bella névnél kötöttünk ki.
2020. máj. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy picit hamarabb megérkezik a vártnál,holnap este már velem lesz. :) Végül kan kutyus lesz,Fawn színben.Egyelőre a Floki névnél maradok.Viszont ha majd nem illik a habitusához,nevetváltoztatunk. :D
2020. máj. 14. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Bolhás, Nokedli, Maxi, Csipsz
2021. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!