Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani pomerániai...

Tudtok ajánlani pomerániai törpe spitz kennelt?

Figyelt kérdés

Már 3 éve szeretnék egy pomit. Tudom,hogy mennyibe kerül, felelőségteljes vagyok, szóval tudom majd gondozni. Anyukámmal már egyszer megbeszéltük, hogy lesz egy ilyen kiskutyám(kb.1,5éve), de helyette sünim lett. (Nem találtunk sehol az interneten ilyen kutyus almot.) Igaz most karantén van, de ha elmúlik ez a helyzet vennénk egyet. Nem tudom, h melyik tenyésztő/kennel megbízható, hogy hol van fajtatiszta, egészséged kutyus. A lényeg:Megköszönném, ha tudnátok ajánlani egy kennelt.

(ui.:Mint ahogy már említettem tudom majd gondozni, úgyhogy légyszi ne írjatok kioktató kommenteket..jah, és tudom, hogy lehet,hogy sokáig tart a karantén na mind1, előre is köszi!♡)



#Pomerániai törpe spitz #pomerániai törpe spitz kennel #pomerániai törpe spitz tenyésztő #pomerániai törpe spicc
2020. máj. 6. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép kutyàik vannak a Beauty of Wilderness Kennelben, facebookon fent van.


Figyelj, azt látom, hogy gyerek vagy. És elhiszem, hogy tudod mennyibe kerül egy ilyen kutya. Abban nem vagyok biztos, hogy tisztában vagy-e 5-600 ezer forint értékével, és hogy a szüleid tudják-e, hogy egy ilyen kutya ennyibe kerül.

2020. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Wild blue cherry kennel, Pesten van. Tőlük hoztam kutyát, nem bántam meg. Gyönyörű, egészséges, stabil idegrendszerű kutyusom van.
2020. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!