Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám...

Mit csináljak ha a kutyám nagyon ugat?

Figyelt kérdés

A kutyám cavalier 10 hónapos

Nagyon engedelmes, szót fogado, ügyes,okos mindenkit szeret

Nagyon hallgat rám

Tudja az ül,marad,gyere, fékezik parancsszavakat

Amit nem bírok vele megtanítani az, hogyan setalas közben ne húzzon meg ne ugasson nagyon

Minden kutyára nagyon ugat

A barátnőm vett egy törpe tacskot ő 3 hónapos megpróbáltuk őket osszebarátkoztatni,de nem nagyon jártunk sikerrel

Az én kutyám nagyon nagyon ugatott rá el is engedtem de nem harapta még nem is volt agresszív csak hangosan ugatott és mintha félt volna tőle egy idő után meg már figyelembe sem vette csak ha közel ment hozzá a kis tacskó ismét elkezdett ugatni. Aztán a kis tacskó már harapott is felé,de az én kutyám még így sem harapta meg viszont még mindig ugatott

A nagyobb kutyákra nem ugat egyáltalán, játszanak is

Hogy szoktassam le őt a folytonos hangos ugatásról és arra,hogy rendesen sétáljon? Hogy barátkoztassam össze a két kutyát?



2020. máj. 6. 20:52
 1/6 anonim válasza:
10%
Add el.
2020. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Az a lényeg, ha olyan viselkedést produkál, ami nem helyénvaló, akkor érje egy negatív élmény, pl sétáltatás közben finoman megrántod a pórázt, ha rosszul viselkedik, ha ezt elégszer megismétled ahányszor rosszul viselkedik, akkor ezt a viselkedést kiirtod belőle, mivel összepárosítja a rossz élményt az adott viselkedéssel.
2020. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
A porazrangatas semmit nem er. Ugyanugy huz tole a kutya.
2020. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Kizökkenteni, tiltani. Nem árt kutyasuli se,ott megtanítják neked, hogyan kezeld a kutyád nem kívánstos viselkedéseit.
2020. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk most az kezd beválni, ha húz megállok és csak akkor megyünk tovább, amikor mellém jön. A séta eleje elég szaggatott, de a végére kapizsgálja. Amikor szépen jön dícsséret és jutifalat. Ugatás ellen ha sétálva jön a másik,akkor megállunk, jutifalatot nézi, amíg elhaladnak mellettünk, vagy azzal vezetem el mellettük. A kertben örjöngők esetén rövidpóráz és magamra vonom a figyelmét. Ha mégis acsarkodik, akkor olyan "nem"- et mondok, hogy füle farka behúzva.
2020. máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RaBaGAMEPLAY válasza:

,, Add el " Xd

Neveld meg, szólj rá

Kutyasuli

2020. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!