Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelel neki az ő teje?

Megfelel neki az ő teje?

Figyelt kérdés
Találtunk egy újszülött kiskutyát, akin még a köldökzsinór is rajta volt. Valami szívtelen ember kidobta.. Nekünk nemrég születtek kiscicáink és az anyacica befogadta, kicsinyeként tekinti. Úgy szoptatja, nyalogatja őt is mint a többi picit. De elgondolkodtam hogy... Szerintetek megfelel neki az ő teje is? Megkapja belőle a kellő vitaminokat? Ma a 6.napja hogy velünk van. Már az első perctől beleszerettem.. nem bírnám ki ha történne vele valami.
2020. máj. 7. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Nem biztos hogy egy ember dobta ki van, hogy az anyamacska mrgijed vmitől és elmegy, otthagyja a kölyköt. De a kérdésre válaszolva láttam már tv műsorokat ahol pl ugyanez történt csak kutyákkal, de szerintem hívd fel azt az állatorvost ahova viszitek az anyacicát, hogy ilyenkor mi a teendő. Egyébként ilyen PetShop-pokban szoktak lenni pótlótejek(nem tudom mi a neve). :)
2020. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Beszélj állatorvossal, hogy kell-e valami plusz és mikortól.
2020. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megfelel, ha látod, hogy nem éhes, fejlődik tőle.
2020. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A termeszet megoldotta. Ez tokeletes. Lehet,h az orvos uzleti okokbol radbeszwlne a tapszert,de abba nincsenek olyan formaban a vitaminok es a nxomelemek,mint az igazi anyatejben!!
2020. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Állatorvos és tápszer. Ha megéli a kutya az egy két hetes kort más csak a méretbeli és fogyasztási mennyiségek miatt sem, aztán majd jönnek a fogak.


Tápszer, cumisüveg és két oránként hajrá!

2020. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!