Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon kutya mellé kiscica?

Bichon kutya mellé kiscica?

Figyelt kérdés
Van egy Bichon kutyánk,aki már 5 éves szuka. Mikor elhoztuk ,akkor már volt egy kandúr macskánk,aki fél éves volt akkor. Nagy volt a barátság,soha nem bántották egymást. Egyszer a macska ,hazahozott egy kiscicát ,akit a kutyus ugatott,de nem bántotta(a kiscica nem maradt). A macskánk pedig sajnos elhunyt és szeretnénk egy újat ,mert a kutyus magányos. Mit gondoltok,nem bántanák egymást?

2020. máj. 7. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nagyon nehéz így megmondani... Szerintem azok alapján, amiket leírtál összeszoktatható cicával, de ez biztosan csak gyakorlatban fog kiderülni. Szerintem menjetek el cicát nézni a kutyussal és ott kiderül. Remélem tudtam segíteni, hajrá!
2020. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. máj. 7. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
En is azt tudom javasolni, hogy esetleg menhelyre menjetek el a kutyussal. De szerintem nem lesz gond, hogyha a cica nélkül maganyos🥰
2020. jún. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!