Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszat tesz a kutyának, ha...

Rosszat tesz a kutyának, ha napokig nem, vagy csak alig eszik?

Figyelt kérdés

Probléma van vele: séta közben vadul ugat hisztizve ,hogy oda akar menni a kerítés mögötti kutyákhoz...


A tréner azt javasolta, hogy kint kapja a reggelit és vacsorát az ugatós kutyák előtt és így majd rögzül neki, hogy ha csendben van és oda se bagózik, akkor jön a kaja...



valamikor működik, de valamikor nem, így volt 1-2 nap, amikor alig evett és volt, hogy semmit :(



abba is hagytam, így megint bent eszik...


2020. máj. 8. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Megértem, én sem bírnám ki. De előbb utóbb biztosan megszokná, mióta próbálod a kinti etetést? Tréner erre mit mond?


Máshogy kéne szocializálni, nem értek hozzá de ez a módszer nekem elég furcsa. Még az én kutyám se bírna ilyenkor enni, pedig nála nyugodtabb kutya ritkán akad.

2020. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz. A kutyák simán bírják 1-2 napig teljesen élelem nélkül is, úgy meg hogy kap is valamit főleg.

Igaza volt a trénernek, térjetek vissza a jutalomért való etetésre.

2020. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A világon semmi baja nem lesz. Ha valóban éhes, enni fog kint.

De azért az inger erősségével tudatosan dolgozz! Olyat ne várj el, amit nem tud megoldani!

2020. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!