Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleinke...

Hogyan győzzem meg a szüleinket, hogy legyen kutyám?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják, hogy a fiúknak volt, de akkor nem gondoskodtak róla, és azt hiszik mert nem tartok rendet a szobámba, hogy felelőtlen vagyok, pedig nem ismernek, mert az nem érdekel, hogy velem mi van, de ha egy kutyáról van szó, akkor sprintelek.
2020. máj. 8. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
He?
2020. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy legyen kutyám?!
2020. máj. 8. 13:24
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Mondd el nekik hogy mennyire fontos egy kutya az életedben. A kutya az ember legjobb barátja. Ha a gazdi szomorú, felvidítja. Ráadásul ha valamin összekap a család, ő bármilyen körülmények között is összefogja a csapatot. Most, hogy karantén van mindenki halálra unja magát, de ha van kutyád elmész vele sétálni, játszol vele. Egy kutya nagyon meghatározó lehet az életedben. Szerintem ha ezeket elmondod a szüleidnek, meg fogják érteni. Remélem tudtam segíteni :)
2020. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Mond meg a szüleidnek,hogy mindenből ötöst írsz akkor biztos belemennek hogy legyen kutyád.

Vagy mond azt,hogy majd bebízonyítod,hogy igenis rendet tartasz majd a kutya körül és kész.

Legyél nagyon rámenős,egyszer majd beleunnak az állandó kérlelésedbe és beadják a derekukat és vesznek neked egy kutyát!

2020. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

"de ha egy kutyáról van szó, akkor sprintelek."


Na persze.

2020. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy, majd ha önállóan eltartod magad, és még mindig akarsz kutyát, akkor térj vissza erre a kérdésre.

A szobádban meg tarts rendet, mert így nem látják, hogy megbízható lennél.

Ha pedig mindenképpen kutyázni akarsz, menj el egy menhelyre önkénteskedni. Ők minden segítő kéznek örülnek, te meg tapasztalatot szerzel.

2020. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Van saját kereseted?

Egy kutya ára 150.000 forint.

Ehhez jönnek az oltások, ivartalanítás, kutyasuli is.

2020. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem rend volt a szobanban,megye engedtek,h legyen kutyam. A szuleimnek lett volna ra penze,megis zsugoriak voltak. Mar 15 eve elkoltoztem szerencsere es azota van kutyam es rendelen vagyok :D de a kutyammal rendszeresen futok,foglalkozok stb stb.
2020. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem hogy belelátszt a pénztárcájukba, egy kutya fenntartása nem 2 forint.

És hidd el, tudják ők is hogy rájuk fog maradni.

Majd ha önnálló felnőtt ember leszel térj vissza erre a gondolatra.

2020. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, miért nem engedik.

Ha nincs rá elég anyagi keret, azzal nem tudsz mit tenni.

Ha csak az a kifogásuk, hogy nem gondoskodsz róla, az ellen lehet tenni, hogy bizonyítsd, hogy nem vagy felelőtlen.

Például: elkezdesz egy menhelyen önkénteskedni, minden hétvégén.

Ezenkívül például az a minimum, hogy a saját szobádban rendet tartasz, illetve kiveszed a részed a házimunkából.

Ezen felül, úgymond eljátszod, mintha már meglenne a kutya. Mindennap elmész sétálni, ha van kedved, ha nincs, akármilyen időjárás van.

Ha lakásban éltek, és nincs udvar, akkor ezt napi minimum háromszor teszed meg, kora reggel, délután, este.

2020. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!