Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan szoktátok hívni az...

Ti hogyan szoktátok hívni az állataitokat a saját nevén kívül?

Figyelt kérdés
Pl: picúr, szaros, sajtkukac stb..
2020. máj. 9. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Életem, babacica, cirom, drágaság, szépségem, Maci, Manó. Egyébként Csipisznel hívják...szerintem nem tudja, -tök ritkán mondom neki :)
2020. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nincs kutyám sem más háziállatom, de ha lenne egy kutyusom (mert nagyon szeretnék egyet) akkor biztosan más néven is szólítanám, de szerintem különösen a kutya és macskatartók 85%-a nem csak az állatkája nevének beceneveit használja :D
2020. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Sokkal erdekesebb, hogy a szembe jovo emberek hogy szolitjak :)

"atyauristen" "azta" "hudeszep" "mekkora" "odass" "megsimogathatom" ... stb.


Amikor en becezgetem, az a pillanatnyi hangulatomat tukrozi ... mert ha eppen rosszkutya, akkor nem tul kedves neveket hasznalok :)


Amugy: mackofej es nyusziful a legtobbet hasznalt.

2020. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Manófej, gyönyörűségem, de ha rossz akkor ördögfajzat. Mindegyikre hallgat.
2020. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Hisztis nőszemély (hajlamos hisztizni, ha várakozni kell), cukker, babakutya (már felnőtt, de kölyökképű), kisgombóc (amikor gombóc formában fekszik).
2020. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Bella a becsületes neve


Nálam kölyökként Szandzsák volt (a sz*rzs*kból), most egy év után komolyabb, bambább és így Babu


Anyukám: Babarózsa, Bellaróza


Biosztanárom egyszer meglátta egy képen és teljesen elhűlt, hogy: "ez, ez az állat gyönyörű!"


Azóta Gyönyörűállat, mivel sokat tanulunk ezért Okosállat is lett, és a kettőt ötvözve Aranyállat.


Nővérem Bélának hívja.


Azt hiszem ennyi :)

2020. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Titkáromnak. Szereti a papírféléket, azért.
2020. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Két kutyám van. Hívom őket tényleg mindennek.. :D Persze a rendes nevükre hallgatnak, de amúgy sokszor hívom őket kicsimnek, életeimnek, bambinak. Az egyikőjüket sokszor hívom vacaknak/kis vacaknak, mert néha olyan kis idegesítő vacak tud lenni. :D De amúgy imádom mindkettőjüket. Hirtelen nem jut eszembe, hogy még miképp szoktam őket hívni. :D
2020. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Mafla, mafli, maszat, rosszaság, pici
2020. máj. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Kutyámajom
2020. máj. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!