Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sport táp adhatók normál...

Sport táp adhatók normál aktivitású kutyáknak?

Figyelt kérdés
Kinéztem a Brit Premium Sport tápját, és elég jó az össze tétele és szénhidrát tartalma is egész alacsony. Viszont nekem nem kifejezetten munka vagy sport kutya ( normál aktivitású kutya, szeret játszani meg minden de nem munka, sport kutya) a kutyusom, de szeretném ezt a tápot adni neki mert szerintem jó lenne neki így összetevők alpján. Adhatok neki ilyet, vagy adjak?

2020. máj. 10. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan miért ne?
2020. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
2020. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi baja, de majd figyelgesd a kutyát, lehet, hogy az előírt adagtól hízni fog, akkor kicsit vegyél vissza.
2020. máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem maradak ennél a Brit Sport tápnál. A gyártó feltüntet normál aktivitású kutyáknak szánt mennyiséget szerintem ezt fogjuk használni vagy lehet hogy az előírtnál kicsit kevesebbet. Ha valaki tud még bármit, vagy vélemény nyugodtan írhat, kíváncsi vagypk
2020. máj. 11. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Adható. Aztan ha mégis hízni kezd akkor csökkented az adagot.
2020. máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezekben több az energia, a kutyának az energia a fehérjéből és zsírokból jön, ezért abból több van benne, emiatt tűnik jobbnak. Adhatod, aztán a kutya sajátos igényeihez mérten változtatod majd az adagot. Általában jobban is szeretik a zsírosabb tápokat, mert ízletesebb.
2020. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!