Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kiskutyának, ha...

Lehet baja a kiskutyának, ha két napig macskatápot eszik?

Figyelt kérdés

Kis tacsink tápot eszik, semmilyen nedves kutyaeledelt nem fogad el. Nem hozta időben a futár a tápot, így - mivel itt a boltban nem volt ilyen apró szemű táp - kismacskáknak való tápot vettem. Nagyvárosba bemenni most nem tudok. :-(

Ma egy étkezésre és holnap, holnapután kapná...



2020. máj. 11. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
2 nap alatt nem lesz baja,max menni fog a hasa a hirtelen tápváltástól.
2020. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmi baja nem lesz tőle, max ha érzékeny gyomrú kicsit menni fog a hasa, de az bármilyen tapvaltastol így lenne, nem "macska vagy kutyatáp" függő.
2020. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Remélem nem lesz gond.

Harmadik! Én láttam a válaszod! Aztán elmentem e géptől, visszajöttem, addigra már nem láttam....

2020. máj. 11. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

4.-nek.


Akkor jelezd a moderátoroknak, mert sajnos sok hasznos válasz így veszik el!

2020. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Mennyire kicsi? 1-2 napot kibír, egyébként ha 1 nap koplal azt is túl éli. A macska tápok fehérje tartalma nagyon magas az okozhat problémát.
2020. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

8 hetes. Lehet, hogy estére tud hozni valaki olyat, amit eddig evett... Elvileg pénteken kellett volna hozza a futár... És ma sem hozza...Csak holnap.

Pedigree Junior volt még a boltban, de az méretre kb 3-szor akkora szemek... azt sem mertem megvenni

2020. máj. 11. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1-2 naptól max fosni fog, a hirtelen váltás miatt, más baja nem lesz. ilyen pici kutyának pedig egyáltalán nem javasolt a koplalás.

Hidd el, jobb hogy a pedigreet nem vetted meg, szemétre ne adj ki pénzt :)

2020. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Megérkezett a futár a táppal, kétszer evett a macskatápból. Nem volt semmi gond, de azért izgultam.

Közben az este egy alutasakos kiskutya kaját is hozott a párom, eddig azokat nem ette meg. Ma reggel megette. Lehet úgy volt vele, hogy inkább ez, mint a macskatáp. ;-)

Happy Dog Babyt eszik egyébként, ha valakinek hasznos az info. :-)

Köszi mindenkinek.

2020. máj. 12. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!