Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 hetes kiskutya már át...

Egy 8 hetes kiskutya már át tudja aludni az éjszakát pisilés nélkül?

Figyelt kérdés
Este 10-11 körül vinnem le utoljára pisilni, es reggel 6-7 körül újra. Azért jutott eszembe, mert eddig allitottam ebresztot es hajnalban ketszer is, de egyszer legalább levittem. Volt, hogy o aludt es ezzel keltettem fel, illetve volt, hogy hiaba voltunk lent, nem pisilt es nem is kakilt. Arra gondoltam, hogy ma kiprobalom, hogy nem kelek kulon, hanem este még leviszem, aztan majd reggel. Egyébként eddig nem pisilt vagy kakilt be egyszer sem, mintha maris ertene, hogy miért visszuk ki ennyit. 4 napja van fogadtuk be.
2020. máj. 12. 23:04
 1/3 anonim válasza:
24%
Ha arra van szoktatva akkor igen, nemcsak kor kérdése, hanem tanításé, ha tanítottad neki akkor Simán.
2020. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez kutya függő is.Az egyik kutyám le volt fárasztva (kölyköt is le lehet könnyebb mint egy nagy kutyát) hasonló időben lementünk egy utolsó sétára és reggelig semmi.

A másik később beszerzett kutyusnak kellett a 12.hét mire éjszakára teljesen szoba tiszta lett.

10.héten már nyüszített, hogy le akar menni pisilni, de még nem hagyta el. 2 héttel nagyjából később nem keltett többet ő sem. :D

2020. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8 hetes kiskutyat meg nem igen szoktak levinni pisilni, mert barmi betegseget osszeszedhet, hiszen sem az immunrendszere nem eleg eros, se a vedooltasait nem kapta meg. Rizikos, persze a te dolgod.


Amugy ebben a korban meg ne varj tole rendszeresseget es hogy majd visszatartja, mert a feje sem eleg erett meg.


Olyan mint egy kisbaba, akkor kakil-pisil amikor csak jon es egyaltalan nem zavarja, ha tortenetesen benne fekszik. Erett kutyaknal mar nincs ilyen.

2020. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!