Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Briard-ról ?

Lena7 kérdése:

Mi a véleményetek a Briard-ról ?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer kiállításon találkoztam egyel. Maga a fajta nem érdekel, de mivel nem ismertem ezért kíváncsi voltam. Amúgy aranyos nagy blökik hatalmas hajkölteménnyel. Nyár közepe volt és nem viselte túl jól, ha nincsenek kiállítási szándékaid, nyáron nyírasd a bundáját
2020. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszenek az ilyen fajta kutyák
2020. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kevés van belőle itthon. Valószínűleg inkább a küllemre tenyésztenek.

Nagy testű, kezelni való szőrrel, nem igazán vállalják be az emberek.

Személyesen láttam iskolán egyet kb 15 éve. Bh vizsgázott-----volna.De a felénél úgy döntött, ahol leült, onnan egy tapodtat sem tesz többet.

A másikat kb 5-6 éve láttam. IPO 1-es szinten iskolák közötti versenyen. Becsülettel végig vitt, elfogadható volt a munkája.

2020. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
En egyet ismertem . Gondozatlan volt, egesz nap lakasban tartott, labdazni szeretett, de siman harapott ha valaki nem volt neki szimpatikus.
2020. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Azt hiszem ilyen volt gyerekkoromban a Jamie és a csodalámpa c rajzfilmben Jamie kutyája :)
2020. aug. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az bobtail volt.

Van egy briard a környékünkön. Ugatós, és harapósnak tűnik. Nagyméretű, loncsos, elriasztó házőrző, de szerintem ennél többre hivatott-más pásztorkutya fajtákhoz hasonlóan igényli, igényelné a folyamatos foglalkoztatást. Nálunk, Magyarországon tényleg ritka, és egyáltalán nem tartozik a népszerűbb körbe.

2020. aug. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

[link]


A szereplőknél tessék Sajót megkeresni.

2020. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! :)
2020. aug. 16. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Szomszédnak volt és elég büdös volt. Pedig nyírták is. Amúgy maga a kutya normális volt, csak hát a szaga. :/
2020. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meg kell nézni a vonalat, nehogy fejben üres küllemkutyába ütközz. Leginkább külföldön néznék kennelt. Amúgy egy nagyon jó sportkutyának tartom.
2020. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!