Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elektromos nyakörv milyen érzés?

Elektromos nyakörv milyen érzés?

Figyelt kérdés
Ha véletlen hozzáérek és megcsíp, lesz bajom?
2020. máj. 14. 15:20
A kérdező szavazást indított:
Semmi bajod
Meghalsz
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Fokozattól is függ, de nem vészes.


Nem arra van, hogy megsüsse a kutyát, hanem "hé, vedd észre magad" csípés.

2020. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki.
2020. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Apró sokk èr, semmi különös
2020. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

2es váloszoló, kijavítva:

...De magadon!

2020. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

#4


#1 vagyok, nyugodtan ki lehet próbálni. Sőt, érdemes, ha már az ember a kutyáján akarja használni.


Nem a 220 fog megcsapni, nem robban fel a karod, hanem csak egy kisebb sokkot fogsz érezni.

Nem olyan, mint egy sokkoló :D

2020. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Mukodik es kimondottan hatasos, de egy szemetseg.

"Apró sokk èr, semmi különös" aki ilyet mond az vagy elektromos nyakorv kereskedo, vagy soha nem probalta ki magan: kimondottan kellemetlen (olyan mint egy villanypasztor ... odavag rendesen).


En is akartam venni (meg ma is szandekomban all), mert egy hatalmas ivaros kan Alabai-m van, de az oktatonk lebeszelt rola. Elfogadtam. Inkabb gyurjuk az iskolat (amugy is szeretunk oda jarni) es penzbe se kerult meg csak az oktato eszrevette rajtam a lelkesedest es imadja a KAJ fajtat, tehat barati alapon segit a kutya neveleseben.

2020. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

"Nem olyan, mint egy sokkoló" ... de pontosan olyan mint a sokkolo, csak mivel messze vannak az erintkezok ezert nem huz le ivet.


Kiprobaltam magamon ... biccnek jo volt, mert rohogott mindenki korulottem (kinomban en is), de inkabb kihagynam legkozelebb (es a baratommal sem tennek ilyet).


Viszont az teny, hogy gyors eredmenyt lehet elerni vele.

2020. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
"a baratommal sem tennek ilyet" alatt a kutyara gondoltam.
2020. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem vészes, egy kis csípést ad a kutyának. Először az ujjamon teszteltem, amikor vettem ilyet beltérbe, hogy bizonyos területet hagyjon békén. Lehet, hogy vannak erősebbek is, amit én vettem, az nem erős. Egy szúnyogcsípés rosszabb.
2020. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!