Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff jó kezdő kutyának?

Amstaff jó kezdő kutyának?

Figyelt kérdés
Még sose volt kutyánk, most van ő már egy pár hónapja. Igen csodálkoztam mekkorát nő O.o most házőrzőként van nagyon aranyos, ha eléri a végleges méretét meg full megnő akkor nem fog bántani?

2020. máj. 14. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy érdekes, ha azután teszed fel a kérdést, miután már megvan a kutya. Amúgy nem, kezdőknek abszolút nem ajánlott, mert ha rossz kezekbe kerül, könnyen az ember fejére nő és agresszív lehet. Hozzáértő kezet, nevelést igényel...
2020. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amstaff kezdőknek? Nagyon NEM ajánlott. Erős kezű gazda kell hozzájuk (és nem nem úgy értem hogy bántsa a kutyát)
2020. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát már megvan, beleneveltem a fejébe mit szabad mit nem. Én rákiabálok, akkor fülét farkád behúzva megy el, eitkán de rácsapok az orrára engedelmeskedik, nem ugrál ha eszünk. A története is érdekes mert igazából nem akarta senki se őt, apukám csak így ideb@szta azt csá. Úgyhogy csak itt lett hagyva de nagyon szet minket, és mi is őt
2020. máj. 14. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Vagyis nem neveled, hanem megfélemlíted, vered. Pont az ilyeneknek nem való Amstaff. Tudod, egyszer be fog sokallni az a kutya...
2020. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Látszik a hozzá nem értés kedves kérdező. A kutya egyszer össze fogja magát szedni és nem fog megijedni és akár félelemből, akár nem de neked fog menni ha megunja hogy csapkodod meg ordítozod. Így nem lehet amstaffot nevelni mert idegbeteg lesz.


Inkább járjatok el vele kutyasuliba vagy hívj kiképzőt aki megtanít téged rendesen hogy a kutyád ne félelemből hanem tiszteletből fogadjon szót.

2020. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

"apukám csak így ideb@szta azt csá."

Akkor viszont kétlem, hogy fajtatiszta lenne, inkább szaporítós kutya lesz az...

2020. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A bánásmód akkor sem megfelelő.
2020. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem kell bantani a kutyat meg fenyegetni, eleg ha megneveled es szereto gazdaja leszel. Nem attol lesz kemeny kutya mert mostohan bansz vele!


Nem baj ha elso kutya, csak fel kell nonod a feladathoz.

2020. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sofrendisegi szabalyokat tartsd be!!! Azt tanitjak penzert az oktatok!
2020. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Négyesnek, nem félemlítem meg nem hangosan kiabálok rá, és csak az orra elejére csapok rá és azt sem erősen. Jófej kutya egyébként és nem kell gyakran megcsinálni.

Rákiabálok, ha: megrágja a dolgokat vagy bánt valakit

Megcsapom, ha: továbbra se hagyja abba

Ritkán kell mert amúgy nagyon aranyos és jószívű, megvéd

2020. máj. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!