Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megérzik a betegségeket?

A kutyák megérzik a betegségeket?

Figyelt kérdés
Cukorbeteg vagyok, és kíváncsi lennék, hogy ha például le/fel megy a vércukrom vagy csak szimplán azt, hogy cukorbeteg vagyok megérezné és/vagy jelezné-e a kutya valami módon (bármiféle kiképzés, tanítás nélkül).

#kutya #állat #betegség #2020 #cukorbetegség diabétesz
2020. máj. 14. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Megérzik a kutyák
Nem érzik meg a kutyák
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, képzik is rá őket, hogy kiszagoljanak egyes betegségeket pl rákot, előre jeleznek rohamokat, koronavírusra is trenírozzák őket bár más kérdés hogy ebben az esetben ez mennyire lesz hatékony
2020. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, ha a kutya kellően érzékeny, csaknem állandóan veled van és tökéletes a kapcsolatotok, kötődése feléd. De pl egy kert végében, csak dísznek vagy bioriasztónak tartott kutya nyilván nem fogja megérezni.


Egyébként erre képeznek ki kutyákat.

2020. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Első google találat.

2020. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Megérzik, de idomítás vagy tanítás nélkül nem fogják jelezni neked.
2020. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is cukorbeteg vagyok, sosem jelzett még a kutyám ha leesett a vércukor szintem. Bár ő alapjáraton sem egy "érzelmes" kutya, az sem érdekli ha sírok vagy ilyesmi. Nem bújik oda hozzám mint pl sok másik kutya. Pedig lakás kutya, folyton mellettem van, nagyon imádom őt, de ő nem ilyen.

Rendőr kutyának sem való mindem kutya.

2020. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jelzett eddig sosem a kutyam.Tanítással igen,de az ritka hogy magától csinálja.
2020. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!