Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség ,mit ajánlotok? A...

Segitség ,mit ajánlotok? A kutyám bajban van, megmérgezték?

Figyelt kérdés

Napok óta szomorú kutyám mióta a társa meghalt. Nem eszik, egy falatot se, de rengeteg vizet iszik.

Mai nappal elkezdett eleinte habosat hányni, majd sima vizeset.

Orvosra nincs pénzem, a virús miatt leépités volt és kirugtak :(

Mindent megteszek hogy egészséges legyen, és borzalmasan érzem magam hogy nem tudok rajta segiteni orvossal..


Lehet esetleg mérgezés?



2020. máj. 14. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák is gyászolnak, ez sem kizáró ok. Miben pusztult el a másik? Amúgy a vizes, habos, esetleg sárgás hányás inkább epe, ami az éhezéstől van.
2020. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Értem, és akkor nézed, ahogy ez a kutyád is elpusztul esetleg? Vagy esetleg próbálsz segítséget kérni? Állatvédő csoportok, menhelyek? Állatorvosnál részletfizetést kérni?


Meg kell próbálni tenni valamit, BÁRMIT!!!!

2020. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Öreg volt,nem volt beteg, de kb ő nevelte fel a kutyám, és azóta ilyen mióta látta meghalni
2020. máj. 14. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz, minél előbb, ha meg akarod menteni az életét. Az én kutyám is hasonlóan viselkedett, mikor gyászolt. De azt tudnod kell, hogy ebbe bele halhatnak...szóval holnap az állatorvos legyen az első.
2020. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám a stressztől hány vizeset. A tiédnek sokkal több törődésre van szüksége most, tényleg képesek belepusztulni a gyászba. Nekem a mostani előtt 2 kutyám volt. A kicsit el kellett altatni, a másik, akár a tiéd, levertté vált. Nem evett, nem ivott. Mire kijött a doki pár nappal később, már nem élt. (Mikor eljött altatni a kicsit, a másikat is megvizsgálta. Jó kondiban volt.) Állatorvos nézzen rá, próbálj részletfizetést kérni.
2020. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Minek tartasz állatot, ha nincs pénzed orvosra? Soha nem értettem ezt. Az emberek tényleg annyira önzőek, hogy még annak ellenére is állatot akarnak, hogy az alap dolgokat sem képesek megadni az állatnak? Nem kötelező ám tartani.
2020. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
10:57 nem látod, hogy most írta, hogy a vírus miatt rúgták ki? Légy egy kicsit emberibb.
2020. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!