Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok nagyon strapabíró...

Ajánlanátok nagyon strapabíró kutyajátékot? Mit nem tép szét a kutya 3 perc alatt?

Figyelt kérdés

A kiskutyánk minden kutyajátékot percek alatt elpusztít, de tényleg mindent. A klasszikus, kötélre erősített teniszlabda, ami elvileg nagykutyáknak is jó, 5 percet se bírt. Pedif nem egy monstrum kutya, közepes méretű keverék lesz, 6 hónapos kölyök még csak. Mindent, amit adok neki, pillanatok alatt atomjaira szed, ami nem is lenne baj, de félek, hogy megeszi a darabjait.

Tudtok olyan kutyajátékot, ami erős annyira, hogy ne amortizálja le azonnal?


2020. máj. 16. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Kong
2020. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%
Tömör gumilabda.
2020. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekunk nagyon sok jatekunk epp marad es a mai napig jatszik mindegyikkel ... nezzuk csak ... a KONG markajuak eleg jol birjak, az olyan nyeklo-nyaklo pluss amiben csipogo van, mert a sipolas elvonja a figyelmet a szetszedestol, egy-ket tomor gumi akarmi es a nagyobb meretu labdak. Ezeket latom itt ossze-vissza.

Amugy en ugy csinaltam, hogy mindig figyeltem a kutyat amikor jatszott es amikor ugy megserult egy jatek, hogy kijott a toltelek, akkor ugy viselkedtem mint ha most aztan nagyon nagy baj tortent volna. Nem szidtam le a kutyat, valojaban nem is foglalkoztam a kutyaval, hanem a kivegzett jatekot kezdtem el sajnalni. Kutya erdeklodoen nezte, hogy mit csinalok. Odahivtam es mutattam neki, hogy szegeny jatekkal mi tortent. Frankon mondom elszegyelte magat a kutya, tudta hogy bajt okozott. Megvarrtam a jatekot es legkozelebb amikor lattam, hogy kezd bevadulni bohockodas kozben, csak ra kell szolni, hogy tudod, hogy nem szabad ... es abbahagyja.

2020. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Amugy egy 6 honapos kiskutya meg nagyon pusztito a kornyezetere :) Viszont olyan cuki is egyben amikor rosszalkodik.

Hagyni kell egy kicsit gyereknek lenni ... nagyon hamar ugy is jon majd az iskola, jon a fegyelem.

2020. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem az a bajom, hogy új játékot kell venni, őt féltem, hogy megeszi a darabokat :) tőlem nyugodtan szétszedhetné amúgy.

Köszi a tippeket, megpróbálok ilyeneket beszerezni, hátha egyben maradnak.

2020. máj. 16. 09:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Illetve a gappay labdákkal is jó tapasztalataim vannak :)
2020. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Meg egy dolog eszembe jutott: vegyel a kutyadnak (eleg surun) ragnivalot. Sokfajta van, ki mit szeret, de ...


A borbol keszul toltott csontokat szeretik es jol elvannak vele, de figyelni kell a toltelekre mert egyik-masik irto budos.

Imadjak a malacfulet (bikacsok megint csak budi) es a legjobb, a favorit a "valamilyen" JACK markaju fustoltcsont. Hat ezt az en kutyam imadja. Igaz amig a ket vegerol leragja a gombocot addig szemetel, de amikor mar csak a csont marad meg, az nagyon klassz. Imadja ragcsalni, imadja dobalni ... es nagyon sokaig tart.

2020. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
92%
Mi marhalábat vettünk neki két hónapja. Még mindig nem szedte szét :D
2020. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Évtizedes németjuhász kutyatartóként az idén vettem Chuckit labdát először.

Még semmi baja a labdának, pedig egy igen nagytestű kutya rágja.

2020. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9: az a durva, hogy német juhásszal van nekem is tapasztalatom, meg rottweilerrel, de esküszöm, azok nem voltak ilyen vadállatok sosem :D csomó játékuk évekig húzta, anyáméknál a most 10 éves német juhásznak a kis gumi sípoló csont is tök jó, ez a kis majom meg széttép mindent :D

Köszi a tippeket, hasznos volt mindegyik!

2020. máj. 16. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!