Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem iszik, nem eszik az...

Nem iszik, nem eszik az ilyedt kutya. Valami tipp, segítség esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég meghalt a nagymamám és anyukámmal és a családdal úgy döntöttünk hogy szeretett kutyáját felhozzuk Budapestre hozzánk. Ez tegnap történt meg. Autóval hoztuk fel, szegény nagyon ilyedt volt az elején remegett stb. De jól bírta aránylag.


Most itt van a lakásba egy kis tápot evett reggel de ma még nem ivott semmit, sokszor rájön az idegesség és a remegés.


Nyilván idő kell neki de azért kéne inni is.


Valakinek valami tipp? Nagyon jól jönne..


2020. máj. 16. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjatok a kutyat megnyugodni, hagy fedezze fel az uj kornyezetet. En tennek tobb vizesedenyt a lakas kulonbozo pontjaira es hagynam a kutyat.
2020. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Nem tudom hogy a mamád sétáltatta-e?(csak azért kérdezem csak mert az én nagyszüleim nem szokták sétáltatni, de egészen kifáradnak a tacsi keverék lábai a madarak hajkurászásában.) Én nem vinném le pár napig sétálni, megijedne a hirtelen változástól. Kifárasztja magát azzal, hogy fél és bújkál. Esetleg vezeséttek oda kajával a vizestáljához és kicsit kocogtassátok meg a tál oldalát. De minden esetre időre van hagyjátok egyedül, ha esetleg helyet valtoztatna más helyiségbe menne, ne kövessétek. Sok szerencsét, kívanom hogy a kutyus beilleszkedjen! (Egyébként megtartjátok vagy ismerősökhöz kerül ha jobban lesz?)
2020. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tettétek, hogy felhoztátok Budapestre! Legyetek vele türelmesek, nagyon rosszul viseli már a gazdi elvesztését is, hát még az új környezetet. Meglásd, napról napra jobb lesz. Kérlek avass majd be minket, nagyon kíváncsi vagyok <3 Kitartást nektek, és részvétem a nagymami miatt.
2020. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is köszönöm a segítséget és a részvét nyílvánitást is! Egész nap a sarokba feküdt de legalább már látszott rajta, hogy nyugodtabb. Aludt is jó sokat hiszen éjjel ő is virrasztott...


Többször próbáltuk etetni, itatni de nem fogadta el. Majd szerencsére kb fél órája bementem hozzá megsimogattam és bele mártottam a tápot a vízbe és így elkezdte először nyalogatni majd megenni. Aztán evett páriszit is és ivott vagy 3 deci vizet. De mindent kézből, csak úgy fogadta el. De örölünk hogy végre csinált valamit.


A második válaszoló kérdésére pedig: természetesen nálunk marad, az egész család ezt akarja nem tudnánk elképzelni hogy másnál van... A mama is ezt akarná:)

2020. máj. 16. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
ijedt
2020. jún. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!