Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatámadásnál mi a legjobb...

Kutyatámadásnál mi a legjobb védekezési mód?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megtámad egy nagyobb kutya, és nincs kedved, hogy szétmarcangoljon, mert nem akarod megvédeni magad..


Ha nincs kéznél fegyver, kő, kés. Megfojtani a kutyát?



2020. máj. 17. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj a vad kutyákkal hogy egyből toroknak megy, és ha rugod-ütöd-fojtod csak erősebben harap, nem enged.

Egyszer megtámadta a kutyámat egy kóbor, csak akkor engedte mikor a szomszéd rávágott egyet seprűvel, megijedt szerintem hirtelen és elengedte. Szerencsére a kutyusomnak semmi baja nem lett, de nekem eléggé fájt utána.

2020. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a fejére vágott?
2020. máj. 17. 16:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol érte, mivel nem számított rá azért engedhette el. Én ütöttem de meg se kottyant neki. :(
2020. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
milyen kutya volt?
2020. máj. 17. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Passz, ekkora sokkban nem nagyon figyeltem csak történtek az események. Szerencsére kisebb-közép termetű volt.
2020. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Állítólag az orbaverés segít , van amelyik harapdos lábra megy azt lehet rugdosni de amelyik nyakra vagy nem érzékeny fajta azokat is paprikaspre veri le .
2020. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Engem egyszer majdnem megharapott egy nagy németjuhász. Szerencsére kéznél volt a nagy sporttáskám, amit magam elé tartottam, így nem tudott belémharapni. Egyébként szerintem orrbaverés vagy ha esetleg kézremegy, lenyúlni a torkán
2020. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy tanították,hogy ha van nálad táska, kabát vagy bármi azt tartsd magad elé.
2020. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad felelmet mutatni (persze ha be van kakalva az ember akkor nehez), hatarozottan kell viselkedni es meg kell probalni elkerulni a valos tamadast. Az a baj ha megharapja az embert, akkor a felelemtol es fajdalomtol mar senki nem tud okosan viselkedni, csak ossze-vissza csapkod es sikitozik.

Szerencsere nagyon ritka a valos tamadas, a legtobb csak acsarkodas es csipkelodes.

2020. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kutyatamadas akkor veszelyes, ha tobb kutyarol van szo. Az gaz!
2020. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!