Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14hetes Husky kutyus bántja a...

14hetes Husky kutyus bántja a 8hetes kutyust?

Figyelt kérdés
Kan mind a kettő, ugrik rá a husky és harapdalja a nyakát, van amikor durván, a kiskutya nyüszít is. Mit csináljak? 2 napja találkoztak. Barátomé a 8hetes, én kutyusom pedig a husky.
2020. máj. 17. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nem is tudom, mondjuk tiltsd?
2020. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántja, játszanak, csak még nem tudják, hogy hol a határ. A kutyádnak viszont nincs meg az összes oltása, úgyhogy nem kellene összeengedni más kutyákkal.
2020. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De a másik kutyus nagyon picike. Tényleg úgy néz ki mintha le akarná fujtani a huskym őt, de amugy egyutt aludtak, csak felpörögnek és olyan ugrik rá, csipkedi/harapdálja. És tiltom, nyilván.
2020. máj. 17. 22:01
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan csak jatszanak. Viszont korabban jol mondtak: amig nincs meg az osszes vedooltasa, nem tul okos dolog osszeengedni mas kutyakkal.
2020. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg állítsd le! Ezt nem próbáltad még?
2020. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban NEM TÁMADNAK A KUTYÁK. Nem is értem hogy jut eszébe ilyen hülyeség valakinek. (Nem az első ilyen kérdés)

Játszanak. A kölykök játékkal tanulják meg pl a gyengéd harapást is. Nyüszít a másik, akkor tudja a nagyobb hogy vissza kell venni. Ha folytatja szóljatok rá, a grabancánál fogva húzzátok el stb.

Ennél jobban nézzetek utána a kölyök nevelésnek

2020. máj. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mondta mindenki, hogy játszanak, de a méret különbségek miatt ijesztőnek tunik és nem szeretném ha baja esne a kicsinek.
2020. máj. 18. 07:19
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Az nem méret különbség. A 2kg 3 hónapos bichon vs 3 éves kifejlett berni pásztor. Na az már méret különbség :D

Arra figyeltem, hogy ne kezdjenek kergetőzni, mert egy rossz lépés.... nem is engedtem, hogy ugráljon körülötte a nagy. Azóta is úgy birkoznak, hogy a berni lefekszik a földre.

2020. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tiltom őt, de szalad a kicsi után, ugrál körülötte. 2hete van nálam a kutyus, nem régóta. És egyfolytában nem tudunk körülöttük lenni. Le szokta nyomni a fejét és harapja/csipkedi a kicsi nyakát. Persze azonnal rá van szólva, de van amikor bepörögnek és rohangálnak mind a ketten.
2020. máj. 18. 12:23
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Ha a kicsi megy utána meg pimaszkodik tovább amikor elhúzzátok a nagyot akkor szerintem nem kéne ezen aggódnod.

Ha nem lenne benne a játékban akkor menekülne. Többet bírnak a kicsik mint gondolnánk

2020. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!