Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fergesseg ?többi lent.

Kutya fergesseg ?többi lent.

Figyelt kérdés
7hetes kiskutyám férget hányt, es nyálkás a széklete ma kapott fereghajtot kihanyt meg 1 férget fehér színű és össze kunkorodott hívtam állatorvost mondta kiskutyáknal előfordul jövő héten ismét fereghajtsam de nagyon aggódom miatta hogy megdoglik? valaki leirna mit tudnék tenni? Most hogy hányt jön megy, eszik iszik, alszik. De én aggódom, köszi aki válaszol. Illetve mivel etessem?
2020. máj. 17. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiskutyak legtobbszor ilyenek, nem kell aggodni. Mondjuk ne nagyon puszilkodj a kutyussal amig ferges. Kiskoraban sokszor fog kapni fereghajtot.
2020. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
7 hetesen még az anyja mellett volna a helye.
2020. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Működik a féreghajtó. Remélhetőleg a következő féreghajtásnál már nem jön a gyomrából féreg.

Etetni kölyöknek való táppal etesd.

Nem tudom, honnan van a kölyök, de 8 hetesen szokás gazdához adni. Utána pedig először azt eszik, amit az alomban is kapott.

2020. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy kerül hozzád 7 hetesen? Honnan származik, hogy eddig nem volt féreghajtva? 4 hetes korától kezdve állandóan kapnia kellett volna féreghajtót!
2020. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az en kutyam is valahol 6-8 het kozott lehetett mikor hozzam kerult. Egy kuka mellett talaltak kidobva mint a szemetet. Szoval szerintem ezen lepjunk tovabb, mert nem segit a kerdezon.

Ha kapott fereghajtot normalis, hogy kijon belole, es bizony addig kell csinalni, amikorra mar semmi sem jon ki. Nem fog “megdogleni” (inkabb meghalni szerintem, de mindegy) szoval ne aggodj. Idegen kutyakhoz ne engedd.

2020. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!