Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó döntés megrugni a támadó...

Level 9.1 kérdése:

Jó döntés megrugni a támadó kutyát?

Figyelt kérdés
Focista vagyok tehát jó erőssen fejbe tudom durrantani, vagy ez rossz?

2020. máj. 18. 08:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk előre. Lehet hogy megfutamodik, lehet hogy csak agresszívabb lesz.
2020. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Szituáció-függő, de ha épp támad egy kutya, nyilván úgyis megpróbálsz védekezni, függetlenül attól, hogy "jó döntés"-e.


Engem egyszer megtámadott, és hiába kiabáltam, rúgtam, ütöttem... semmi sem segített. Mondjuk, én sajnos gyenge vagyok.


Azóta rettegek minden kutyától.

2020. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer 5 kistermetű kutya támadott meg külterületen. Tél volt, bakancsban voltam, a bokámhoz kapkodtak. Először csak hesegettem őket a sapkámmal, de egy idő után az egyiket úgy felrúgtam, hogy elrepült. A többi azonnal elkotródott. Máskor is támadott meg ott kutya, de akkor már fel voltam készülve, addigra néhány nagy követ szedtem és hozzájuk vágtam nagy üvöltés közepette. Ők is elkotródtak. Szeretem az állatokat, nem értem, hogy lehet így kutyát tartani, egyértelmű, hogy hova tartoztak a kutyák, hová menekültek vissza.

Harci kutyákkal nem tudom, mit lehetne kezdeni, nem biztos, hogy ez a módszer beválik.

2020. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekem is az volt a szerencsém a szerencsétlenségben, hogy kis termetű kutya volt, és a bokámat fogta meg nekem is. Én is bakancsban voltam, ezért tényleges nagy sérülés nem lett, viszont a csontom fájt egy ideig a szorítástól.

Mindenesetre ugyanaz a kutya utána megtámadott egy fiút is, aki utánam jött ugyanabban az utcában. Rajta viszont csak sportcipő volt, és neki vérzett is rendesen... :(

Tudtuk mi is, hogy honnan jött a kutya, illetve a szomszédok mondták, hogy ki sem merik engedni a gyerekeiket egyedül az utcára, mert ez a vadállat állandóan kirágja magát a kerítésen, és konkrétan terrorizálja a lakóközösséget... :s Nagyon durva. Rendőrségi bejelentést tettünk közösen, aztán eltűnt a dög.

Egyébként, ha sokat jársz külterületen vagy biciklivel, akkor érdemes paprikaspray-t beszerezni. Én ezt tettem a támadás után.

2020. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az én esetem még csak nem is külterületen volt, hanem a kisvárosunk kellős közepén, ahol rengeteg ember (köztük gyerekek, sokszor kutyával) mászkálnak. Nagyon durva.
2020. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
1%
Hogy került ide is egy ilyen beteg, aberrált ember?
2020. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, ki írogat nekem privátokat, de a kérdésekből ítélve a 6-os.

Jelentettelek! Ez nem a társkereső rész, és pláne nem a fétisesek gyűjtőhelye! Menj máshova játszadozni!

2020. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
1%

Miért 7-es nem birsz elviselji 1kibaxott privat üzenetet?

Mert senki nem ir rad azt ne mond

2020. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk nem egyet kaptam, hanem jóval többet. És nem, nem bírok elviselni egyet sem. Nem akard veled beszélgetni! Zaklatás, amit csinálsz.
2020. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%
*akarok
2020. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!