Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyálkás széklet lehet a...

Nyálkás széklet lehet a zsíros ételtől?

Figyelt kérdés

Kicsit "színes" és nyálkás a széklete a kutyamnak. Tegnap hazikosztot kapott. Húsos tésztát, ami eléggé zsíros volt. Tudom, olvastam azóta, hogy kifejezetten káros nekik a zsíros étel... Nem szokott ilyet kapni. Csak megmaradt és odaadtuk, sok se volt.

Szóval ettől lehet furcsa a széklete? Vagy még mi okozhatja, ha eddig teljesen rendben volt?

A kedve jó, étvágya is van. Viszont valamelyik nap az udvaron talált macskaürüléket és megette. Benyalhatott vele valamit?



2020. máj. 20. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Emberkajatol siman lehet ... nem hinnem, hogy a zsir mint inkabb a hagyma es a fuszerek nem kellenek a kutyanak.
2020. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megneztem jobban, nem annyira vészes, de látszik, hogy nem normális azért ez a kaki. Tápot szokott kapni egyébként. Többet nem adok neki olyat, amiben nem vagyok biztos, hogy tuti jó neki. De nem gondoltam,hogy egy kis húsos tésztától baja lehet.

Emiatt most nem rohanok vele a dokihoz, ha a táp mellette is ilyen lesz a kakija akkor megnézetem.

Köszönöm a választ! :)

2020. máj. 20. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

A tap sokkal karosabb.


Akkor tul sok a zsir,ha sargas szinarnyalatu a kaki. Sajnos ezt az elozo kutyam halalanak aran tanultam meg. A rendszeres sargas szinezet jelez majgyulladast. A mostanival is igazi husokat csontot etetek,csak nem adok szalonnat meg boroket meg farhatat.

2020. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!