Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik hatásosabb: K9 fullflex...

Melyik hatásosabb: K9 fullflex vagy GF600?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mire a leghatásosabb?

Megelőzésre?

Már meglévő elváltozásokra?

Milyen kutyának?

2020. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idős, 16 éves, középtermetű kutyusnak, már meglévő ízületi problémára. Egész életében sokat mozgott (nem sportoltunk vele, csak sok játék, séta), de (látszólag) nem volt semmi baja, mostanra viszont már gyengék a lábai, van, hogy reggelente biceg kicsit, aztán bejáratódik neki és elmúlik. Az állatorvos szerint ez a korral jár, de gondoltam, jó lenne valamivel megtámogatni.
2020. máj. 23. 16:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még ízületvédő mellé Vetri dmg vagy Immunovet, nem tudom, melyik lenne jobb neki.
2020. máj. 23. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
kutya béres csepp és zöldkagylópor
2020. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármelyiket veszed, használ egy bizonyos mértékig. Ennyi idős kutyánál az ízületek kopása már természetes. Ahogy egy 80-90 éves embernek sem olyanok már az ízületei, mint akár egy 40 évesnek.

Amikor már elfogy a porc az ízületből, csak gyulladás és fájdalomcsillapítóval lehet enyhíteni.

2020. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! (Azóta megvettem neki a GF600-at, remélem, valamennyit segít majd rajta.) :)
2020. máj. 31. 19:36
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta rettentő sokat javult a kutyusom lába, újra futkos (bár csak módjával, közbeiktatott pihenőkkel engedem neki)! :)


(Csak azért írom, hogy ha valaki szintén ilyen témában keres itt a gyk-n, legyen plusz egy infó.)

2020. jún. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!