Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lett agresszív a sípolós...

Miért lett agresszív a sípolós kutyajátéktól?

Figyelt kérdés

Vettem a kutyámnak puha sípolós játékot, ilyen kis lila figura volt. Odaadtam neki és mikor el akartam venni tőle nagyon durván rámmorgott(sose teszi) és bevitte a házába. Ott őrizte, az sem èrdekelte, ha játszani hívom. Úgy döntöttem inkább elveszem tőle.. nem csinálja ezt semmivel sem.. van játéka.. a labda a kedvence, de annál sem teszi ezt.

Mi lehet az oka?



2020. máj. 23. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ivaros szuka?
2020. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Vedd el tőle a játékot, persze ne a szájából "tépd ki" mert akkor lehetséges hogy megharap. Ha etetésnél otthagyja a szobaközepén azt a játékot akkor vedd fel a földről lassan és rejtsd el pl. szekrénybe. NE a kukába dobd mert könnyen lehet hogy kitúrja az egész kukát a játékért. Nem tudom mi lehet az oka. De nem tudom hogy a szemedbe nézett és úgy morgott vagy csak a szájában tartotta a játékot és csak maga elé bámulva morgott amikor odamentél. Miközben játszik a játékkal akkor is morog ha ninc senki a közelébe? Ha ez van akkor szimplán felhergeli magát a játékon mint kb minden más kutya. Ha nem akkor elkezdte védeni azt a játékot. Mindenképpen vedd el akkor amikor nem figyel.
2020. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Előfordul, hogy anyai ösztön tör elő belőle a sípoló hang hatására.

Ne vegyél neki hangos játékot.

2020. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
A kutyád erre a figurára nem játékként, hanem zsákmányként tekint mert a sípoló hangja az elkapott préda hangjára hajaz. Az ösztönösen védi a "zsákmányát" mindentől.
2020. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha a kutyam ram morogna ugy vagnam orrba, hogy kikopne a fogait.
2020. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
En valamelyik nap adtam neki egy báranylábat ,ott ette ag udvaron és játszani akartam vele,ugy rámmorgott mikor a játékáért nyúltam(nem szokta ő se,kiskorába is szoktattuk ,hogy ne harapjon ha elvesszük a kajáját és ilyenek)aztán adtam neki enni ,és beraktam a szekrénybe ahonnan elcsőrta,és úgy eltüntette az udvarin hogy o se talalja😂
2020. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nem szabad neki hagyni. Talan zsakmanykent tekint ra es vedi. De ezt veled nem teheti meg, azonnal el kell tole venni ilyenkor es tiltani kell.
2020. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!