Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha szinte egész nap...

Normális ha szinte egész nap alszik az 5 éves kutyám? Kb. Egy hónapja egy csomót alszik. Tegnap este is ott aludt a szobámban 11-kor jött be és ma délig aludt.😳

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is alszik, ha nincs vele foglalkozva. Szegény mit csináljon? Ha levisszük sétálni, játsszunk vele eszébe sem jut aludni. De ha látod rajta hogy rossz kedvű is, akkor irány a doki.
2020. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2020. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet csak ellustult. Ő is észleli a karantént és látja hogy a gazdi/gazdik többet vannak otthon.
2020. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mondanám normálisnak, hogy egy 5 éves kutya ennyit aludjon.


De le sem vitted sétálni???


Speciel én este 11 kor viszem le a kutyákat. Utána meg hétköznap 7 kor kelünk. Hétvégén 8 körül.


Mennyit foglalkozol vele ? hogy néz ki a napirendetek?


Ha nem foglalkozol vele,valószínű megszokta,hogy nincs semmi és azért alszik,de ha van vele foglalkozva,de látszik,hogy semmihez nincs kedve és enervált,akkor viszont orvos, vérképet nézni minimum.

2020. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagy udvaros házban lakunk de emellett szoktam vinni sétálni is. Elég sokat szoktam vele foglalkozni, van egy másik 4 éves kutyám ugyan ilyen fajta de ő az ellentéte.
2020. máj. 24. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor sem kel fel ha kimész? Az enyém is sokat pihen,de csak akkor ha én is.Amint elhagyom a szobát rögtön jön.
2020. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor se nagyon szokott felkelni ha kimegyek, elvittük dokihoz és annyit mondott hogy tavasszal normális amit nem nagyon értek
2020. máj. 26. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Alaposan megvizsgálhatta akkor... :/ Mi lett, hogy van azóta a kutyus?
2020. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta már úgymond jobbam van, meg szaladgál de sokat alszik
2020. jún. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!