Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya bűzmirigyével mit...

A kutya bűzmirigyével mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, állatorvos és kutyakozmetikus kinyomja neki, de az én tacsimnak random időközönként kijön, és esssssszméletlen büdös. Van hogy 2 havonta, de van amikor 10 naponta. Ezt valahogy itthon ki lehet neki nyomni? Sajnálom szegényt, mert amikor kijön neki akkor mindig szomi, plusz fél, amiért úgy érzi rosszat csinált, de ő nem tehet erről. :(
2020. máj. 26. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
"plusz fél, amiért úgy érzi rosszat tett" mert biztos rászóltál. ne haragudj, de ezért nem hibás a kutya, tehát nem helyes hibáztatni. Az ember sem az, mikor ideges és izzad.
2020. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sosem szóltam rá, csak amikor megkérdezem tőle, hogy hova nyomta ki, úgy érzi leszidom 😅
2020. máj. 26. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne kérdezd meg tőle :)


A dokit kérdezted már, hogy mitől lehet? Normál esetben magától ürül a kakival, lehet, hogy csak tápot kéne váltani/valamit elhagyni és megoldódna a probléma(amennyiben csak annyi, hogy nem elég kemény a széklete).

A kinyomásról pedig sok videó van a neten, de megkérheted a dokit is, hogy mutassa meg.

2020. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Otthon nem nyomulnk bűzmirigyet! Egy rossz nyomással csúnya sérülést okozhatsz, sok kozmetikus nem is csinálja (nagyon helyesen).

A bűzmirigyet nem kell nyomogatni, ürül az magától, addig örülj míg tud neki ürülni.

2020. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!