Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van több kutya és macska?

Hol van több kutya és macska?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hol található több kutya és macska illetve egyéb házi kedvenc Pesten vagy vidéken? És ha esetleg vidéken akkor melyik településen van több állat?

A válaszokat előre köszönöm



2020. máj. 27. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott van több, ahol van helyük. Én szabolcsi vagyok, és vannak olyan utcák ahol majdnem minden háznál van vagy kutya vagy macska. De szerintem a postásokat kell kérdezni.
2020. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vidéken, kis falvakban. Szinte minden háznál van valamelyik vagy mindkettő. Persze ezek nincsenek jól tartva, a macskák pár évente cserélődnek, de nem erre vonatkozott a kérdés.
2020. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen vidéken. Pesten szerencsére nincs annyi kóbor macska, egy fokkal felelősebben tartják a fővarosiak az állataikat mint vidéken.
2020. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És a kisvárosiak is kedves 3-as ......
2020. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Kisvárosban élek, 4 kutyával, 6 macskával, mindegyik ivartalan és kerten belül él, a kutyákkal rendszeresen megyünk kirándulni, jól vannak tartva.

Pesti ismerősöm kutyája 12 órát van egyedül otthon, reggel-este 10 perc eü séta, szabadnapjain meg este 7-től, másnap délig ki sem megy a szerencsétlen ...

Ennyit a fővárosi faxa kutyatartásról 👌

2020. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Varosokban azert vannak tobben, mert a varoslako ember a kisallatan keresztul probal kapcsolodni a termeszethez.
2020. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

"Ennyit a fővárosi faxa kutyatartásról 👌"


Kiragadtal egy rossz peldat. En is fovarosi kutyatarto vagyok. Naponta 3x2 orat setaltatom a kutyamat a budai hegyekben. Szerintem eleg faxa!

2020. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7#

És te nem dolgozol sehol? Nincs családod? Nyugdíjas vagy? Munkanélküli? Nincs iskola?

Mert ez a 3x2 óra sétáltatás elég hihetetlen.

De legyen igazad, csak kíváncsi vagyok.


(kutyatulaj vagyok)

2020. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

3-vagyok, és igen, a fővarosban jelentősen kevesebb macskát látok a Hunária körút szélén elgázolva, mint egy kis településen, ahol a macska fogyóeszköt. És kutyasétáltató is több van, mint vidéken, ahol inkább csak a kapu mögül örjöngenek ránk a kutyák.

Úgyhogy tartom, hogy a fővárosban felelősebben tartják az állatokat mint vidéke.

2020. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 4. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!