Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám magányos?

Mit tegyek ha a kutyám magányos?

Figyelt kérdés
Mivel én nem tudok ott lenni 0-24-ben. Gondolkodtam egy másik kutyán de ezt gyorsan elvetettem, mivel egyá-ltalán nem lenne kapacitásom még egy kutyára. Gondolkoztam macskában de félek hogy nem jönnének ki jól. Mit tegyek? Van valakinek ilyen tapasztalata?

2020. máj. 27. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Járt estleg kutyaiskolába vagy valami ilyesmibe ahol találkozott más kutyákkal? Mert hogyha azokat jól viselte és nagyon barátságos akkor szerintem simán összebarátkozni a macskával! :D
2020. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Vidd el napkozibe amig nem vagy otthon mert dolgozol. Egesz nap kutyak kozott lehet es este egy kelloen lefarasztott kutyat kapsz vissza.
2020. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kutya-macska baratsag az esetek legalabb 90%-ban siman mukodik.
2020. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Napközit javasolnám én is. Vagy séta alatt kutyafuttatókat. Vagy keress kutyás haverokat :) Vagy kutyasuli. Tök sok lehetőség van.
2020. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen jelekből gondolod, hogy unatkozik?
2020. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-s vagyok..

Bocs, *magányos?

2020. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!