Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapest belvarosaban KAJ tartas?

Budapest belvarosaban KAJ tartas?

Figyelt kérdés
Ezek a kutyak ugy tudom nagy teruletek orzesere vannak kitalalva, csakugy mint a tobbi nagytestu pasztorkutya. Mi vesz ra egy embert, hogy egy kis lakasba zsufolja be azt a hatalmas kutyat es napi csak parszor keruljon vele a kornyeken? Tenyleg erdekelne, hogyan oldjatok meg az igenyei kielegiteset?

2020. máj. 28. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem kicsi a lakas 80nm, kettonknek pont megfelel. Ha kinyitom a szobak kozotti ajtokat, akkor meg labdazni is lehet(-ne), de itthon a kutya 1nm-t sem foglal, mert csak alszik valahol.

Ennek az a titka, hogy napjaban 3x autoba ulunk es kimegyunk kirandulni a budai hegyekbe (nem haztomb koroket mint gondolod).

Arany elete van a kutyamnak, tokeletesen boldog ... barcsak minden kiskutyaval ennyit foglalkozna a gazdaja.

2020. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki napi csak párszor kerül vele egyet, az nyílván nem elégíti ki az igényét...

Én csak egy kaj keverékről tudok, aki panelban van, de vele napi 5-6 órát foglalkoznak, futnak, játszanak stb., ő így elég jól el van bent is.

2020. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Sokkal tobbet kell vele foglalkozni, hiszen a varosi eletre szocializalas nem egyszeru ... de ha "elkeszul" a kutya (nagyjabol 2-3 eves korara), akkor ez am a kutya.
2020. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem jarunk futtatoba, ritkan megyunk altalanos kutyasetaltato helyekre es nem kakaltatom a jardara. Nagyjabol ennyi a kapcsolatunk a varosi elettel.
2020. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Na meg egy kiskutyanak mennyivel jobb ha ezt se csinalhat, oda sem mehet ... az en kutyam oda megy ahova akar, oda maszik fel ahol elfer es azt szed szet amit tud.
2020. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
Nagy kutyanal egy a lenyeg, hagyni kell elni ... a gazdinak kell ugy alakitania az eletet, hogy az a kutyanak jo legyen. Ez nem jelent fegyelmezetlenseget, sot ... de mivel a pasztorkutyak roppant onalloak, annal kezelhetobbek minel tobb szabadsagot adsz nekik.
2020. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Jobb egy kutyanak a kertben?


-amikor cseszeget a szomszed, hohu ugat a kutya?

-amikor egy nyamvadt kutyahaz az osszes menedeke?

-amikor elkeritik egy reszen, hogy ne maszkalja ki a fuvet?

-amikor kenelbe van zarva?

=amikor kiszokik es galibat okoz az utcan?

-amikor a gazdi ra sem nez egesz nap?


Tenyleg milyen jo a kerti kutyanak?!

2020. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Domos faluban (Ram-szakadek) van egy ugyan ilyen alabi mint a belvarosi KAJom. Jeges a neve. Ki van kotve ejjel-nappal, kanikulaban es zimankoban. Kinn van az erdoben es igaz van nemi mozgasi lehetosege, megis szomorusagot latok a szemeben es megfaradt a hangja. Nem hinnem, hogy jobb elete van az en belvarosi kutyusomnal.
2020. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Leszarom, hogy mit pontoztok ... kerdesre valaszoltam oszinten.
2020. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Alljal mar le, egy szoval sem mondtam, hogy nyomorusagos elete van a kutyadnak. Mar ne is haragudjal, en pontosan azt kerdeztem, hogyan elegititek ki az igenyeit, tehat a normalis gazdikhoz szoltam. Ha te mozgatod, foglalkozol vele es nem 30 nm2-en preseled be a kutyat, akkor nyilvan a kerdesem azon resze nem rad vonatkozik.
2020. máj. 28. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!