Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisebb méretű kutyáknak,...

Kisebb méretű kutyáknak, milyen játékot lehet venni, és főleg hol?

Figyelt kérdés
Anyukám kiskutyájának születésnapjára szeretnék venni valami nagyon aranyos ajándékot, amivel tud játszani. Hol lehet tényleg kisméretű (nem nagyon) kutyáknak ilyen jellegű ajándékot/játékot?

2020. máj. 29. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyémnek van egy plüssrozmárja, imádja. Nem túl pici, nem is nagy. Jó puha, de 10 év alatt nem tudta szètkapni. Illetve van egy mamusz, ami már az övé.

Fresnapf esetleg?

2020. máj. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fressnapf picit draga, de pl a kik vagy pepco olvso es jo jatekok vannak
2020. máj. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kutyus, általában miket csinál a játékaival. Ha csak hozza-viszi akkor gyakorlatilag bármit vehetsz neki. Az én kutyám rágja, úgyhogy neki a KONG játékok jók, azok tartósak.


Fressnapf-ban én már mindent megvettem az 500 forintos Trixie malactól kezdve az 5000 forintos Dog's Creek elefántig, mindent szétszedett, kb 3 perc alatt. A KONG az bírja.

2020. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Fresnapf-ban tényleg jó cuccok vannak, igazából szinte ugyan olyan játékot, jó ha van 1-2 sípolós játéka, mert akkor jobban fogja érdekelni. Kongot is lehet venni neki csak a megfelelő színű és méretű Kongot.
2020. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!