Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak jelensegek amik jelzik...

Vannak jelensegek amik jelzik egy kutya halalanak kozeledtet?

Figyelt kérdés
van egy 11 eves nemetjuhasz kutyam. nagyjabol 10 honapja suketult meg, es mar eleg nehezen jar, neha osszeesik. nagyon elkeserit ez a latvany, es aggodom, hogy mar nagyon nincs sok hatra neki. akinek volt nemetjuhasza, leirna hogy meddig elt a kis joszag es voltak valamifele tunetek a halala elotti honapokban?
2020. máj. 30. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Amiket írsz, azok semmiképpen nem jó jelek. De az állatorvos mit mond, mekkora a baj?
2020. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Talán kaphatna valami gyógyszert a lábára ha orvoshoz vinnéd!

Nem a közeli halál miatt esik össze szerencsétlen, hanem mert nem jók az ízületei, vagy a gerincével van probléma, amire már van kezelés!!!

2020. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

a suketulesre azt mondta hogy nincs mit tenni ellene, legalabbis ilyen korban nem erdemes mar foglalkozni nagyon vele, ettol meg ugyan ugy tudjuk ot kezelni. a jarasara is azt mondta hogy az oreg korral jar.

plusz mostanaban eleg meretes a szeklete, regebben nem volt neki ilyen nagy. ugyan ugy etetem mint regen.

2020. máj. 30. 11:13
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem jár az "öreg korral"! Azért nem kell szenvednie, vannak már non-szteroid fájdalomcsillapító gyulladásgátló gyógyszerek, vagy szteroidok, amik hatásosak a csípőjére, lábára. Miért kell szenvednie mert nem vagy képes kezeltetni????
2020. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
ha nincs más megoldás altasd el
2020. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
miert en vagyok az aki nem kepes kezeltetni? az orvos mondta hogy nincsen szukseg ra. el tudom kepzelni, hogy o kicsivel jobban ert hozza es latta a kutyam allapotat, nem ugy mint te. es nem az volt a kerdesem, hogy mit kene csinalnom, hanem hogy akik tartottak nemetjuhaszt, nekik mik a tapasztalatuk.
2020. máj. 30. 11:25
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Én rottweilereket tartottam és tartok most is, az előzőek 13 és 14 évesen haltak meg! Talán tudom milyen problémák vannak idős korban, és tudom milyen kezelések amikkel jobbá lehet tenni a helyzetet! Nem néztem ahogy szenvednek a kutyáim ölbe tett kézzel!!!


Ha fontos a kutyád, keresel másik orvost, ha ez ennyire lexarja az ebedet! De te úgy láttom csak a halálát várod! Szégyen!!!

2020. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Vidd furdobe, hivj hozza kutyamasszort ... tobbet sajnos nem tudsz tenni. Oregszik. Kenyeztesd amennyire tudod es ameddig meg lehet. Sajnos az elet ilyen ... elhasznalodunk a vegere.
2020. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Majd ha te is megöregszel és elintézne annyival az orvos, a korral jár, megnézném hogyan állna a szád!!!!


Keress másik állatorvost, aki hajlandó valamit is tenni a kutyádért!

2020. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
10 évesen még nem olyan öreg. Kérd ki több állatorvos tanácsát!
2020. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!