Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik megoldás a legjobb a...

Melyik megoldás a legjobb a bolhák ellen?

Figyelt kérdés

Most hoztunk el egy 7 hetes kiskutyát. Azt mondták, hogy nincs benne bolha, de szegénykém sokat vakarózik. Melyik a leghatásosabb védekezés a bolhák ellen? A nyakörv, a tabletta, vagy esetleg a csepp?

Kérlek segítsetek.

Előre is köszi a válaszokat.



2020. máj. 30. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnézted, valóban bolhás-e?

Expot spoton adható ilyen fiatal kölyöknek is már.

2020. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hosszú távon a kiltix v.foresto nyakörv. Azt nem tudom mennyi idős kortól használható. De sok mindent próbáltam és nekem ez jött be.
2020. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Kiltix és a Foresto vált be. Azt hiszem ilyen fiatal kutyára még nem lehet nyakörvet tenni. Mindenképpen nézz utána, hogy milyen készítményeket kaphat 7 hetesen.
2020. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Next guard spectra.
2020. máj. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem látsz rajta bolhát, 12 perc keresés után akkor nem bolhás, lehet allergiás bőrférges de akár rühes is, eleinte csak vakarózással indul,utána a vakarózás miatt szőrhullással, foltokban ott ahol eléri.
2020. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 perc... :D
2020. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!