Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a 9 hetes...

Milyen tápot adjak a 9 hetes francia bulldogomnak?

Figyelt kérdés
Eddig Royal Canin Mini Starter tápot adtam neki, de szeretnénk váltani. Milyet ajánlanátok?

2020. máj. 30. 21:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Alapból is teljesen mindegy szerintem a kérdés szempontjából. Annyit kerdeztem mit ajánlanátok. Azért nem a tenyésztőt kérdezem, mert ő a Royal Canint mondja, viszont én nem túl jókat hallok róla ár-minőség szempontból, ezért szeretnék váltani.
2020. máj. 31. 09:01
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Én javaslom, hogy a zooplus.hu-n nézz körbe. Nagyon jó minőségű és árú tápok vannak. Vannak kifejezetten kölyök kutyusoknak való is.
2020. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
Tökre érthető, a Royal valóban egy gyenge táp. A Starter tápjára szokták mondani, hogy elfogadható, de a többi hulladék.
2020. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, 6 hetes kort akartam ítni, nem 10 heteset. És nem veszem be ezt a dumát.


Azért gondolom, hogy szapis, mert aki tenyésztőtől vesz bucit, amit nem kap meg 300 ezer alatt, de pl a Thug Life-ban nem egy kutyát láttam már 1.5 millioert, kölyköt, és az egy magyar kennel...


Szóval, akinek van egy vagyon pénze és egy jó tenyésztőtől vesz, az nem itt kérdezi, hogy mit adjon a 8 meg 9 hetes kutyájának. Mert a jó, igazi tenyésztő (nem papiros szapi), az beza kiokositotta. Es ha ő azt mondja rc, akkor azt nem vonjuk kétségbe, mert a tenyésztő millio jo kutyát felnevelt, egészsegesek, szép kiállítási eredményeik vannak. Megbízunk tehát a tenyésztőben.


Egyszerű pelda a fajta, amit én foglalóztam nem ehet szuperprémium tápot túlnövés miatt. Kb ilyen majdhogynem gyenge tápot kell neki adni, hogy jól fejlődjön. Furcsa-e nekem? Igen, nagyon. Elhiszem a kétszeres aranykoszorús mestertenyésztőnek? Igen, elhiszem. Szükségét értem kiírni ide egy bugyuta kérdést? Nem, nem érzem.


Na ezért gondolom, hogy kamu. Én még olyat nem láttam, hogy ahol van egy frankó tenyésztő tanácsokkal, ott a gyakori népének a szava többet érjen. Így ez a sztori nem kerek.

2020. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Na a Thug Life az ponthogy papíros szapi...
2020. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Figyelj, engem pont nem érdekel, hogy Te elhiszed-e, hogy normális kennelbol vettem,egy kérdést tettem fel. Ha meg szerinted bugyuta a kérdésem, akkor minek vagy itt? Ha meg ő a Royal Canint mondta, de én a sok rossz miatt másikat szeretnék adni a SAJÁT kutyámnak és te nem tudsz mással foglalkozni, minthogy törzskönyves-e ahelyett hogy segítenél, akkor tényleg nincs helyed ennél a kérdésnél.
2020. máj. 31. 12:20
 17/21 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a válaszát! :)
2020. máj. 31. 12:20
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Tuti nem az :D hát nem hiába cseszted így fel magad :D
2020. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda nagy megmondók vannak itt.


Tegyük már fel egy pillanatra, hogy mégsem tk-s csak nem szeretné ha keresztre feszítenétek. Nem a kutya a lényeg?


Ha szapis, ha tks, ha menhelyes, a kutya ott van, és tanácsot kér, hogy jobb legyen neki.


Ilyenkor látszik, hogy mennyire álszent a sok keresztrefeszítő, hiszen a kutyus már ott van, és hasznos válaszokat vár.


Ugyanezt gondolom amikor egy ilyen keresztrefeszítő képes leírni, hogy "olcsó nyomorék korcs". Szartok ti a kutyákra valójában, csak egy ostoba csorda vagytok itt a gyakorin, aminek valamikor még jó célja volt, de ma már csak agyatlan fröcsögés.


Szégyellje magát az, aki magáraismer.

2020. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak, a Brit care puppy all breed tápja nagyon népszerű.
2020. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!