Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet a kutya szagával...

Mit lehet a kutya szagával csinálni?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon szeretne egy kutyát, és én nem szeretném, hogy miattam ne lehessen kutyusa, de egyszerűen nem tudom elviselni azt a bűzt, ami a kutyából árad. Jól van, meg lehet fürdetni, de ha kinyitja a pofáját, én elájulok. Fogalmam sincs, lehet-e ezzel kezdeni valamit, de remélem van valami javaslatotok.

2020. máj. 31. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Vegyetek neki rendes emberi fogkefét és mossátok meg a fogát
2020. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
11%
A valagában van egy bűzmirígy, azt rendesen minden héten ki kell nyomnod
2020. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Normális kaja, fogmosás, fürdetés, rendszeres orvosi ellátás és nem lesz büdös.


És nem kell a konyhába és a hálóba beengedni

2020. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Megfelelően tartott kutya nem büdös. Akárcsak az embernél, a szájszagot a romlott fogak, fogkő, baktériumok okozzák.

Megfelelő minőségű száraztáp, fogápolásra való jutalomfalatok, megfelelő odafigyelés mellett nem lesz (túl) büdös a kutya szája sem.

2020. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Mi a 11 hetes kutyusunknak fogápoló rágcsát szoktunk venni, 1 rudat kb 1 hétig elfogyassza :D a mienknek is nagyon büdi volt a szája mikor hoztunk, de ettől már nem olyan vészes, hogy elájuljunk
2020. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
... roppant egyszeru: ne tedd a fejedet a kutya szajaba, ne csokolozzatok es ne hagyd, hogy kepen nyaljon.
2020. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Az emberek különböző szinten érzékelnek. Minden érzékszeri észlelés tanult folyamat. De az érzelmeink és aktuális hangulatunk, hozzáállásunk is befolyásolják az érzetek befogadását.

Ráadásul a nők jelemzően sokkal erősebben észlelik a szagokat.

2020. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó, lehet rám felpukkadni, de egyszerűen nem bírom a szagokat. A szüleimnek is van kutyája és büdös. Értem én, hogy kutyaimádat van, meg a kutya többet ér, mint az ember, de én akkor sem bírom elviselni a szagát.
2020. jún. 1. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Imádlak kérdező! :-D


Semmit nem tudsz csinálni. Hiába írták le előttem 600-an, olvastam ezer és egy kérdést, válaszokat ezzel kapcsolatban, nem tudsz tenni semmit, ugyanolyan "kutya szaga" lesz, ha mosod a fogát, ha fésülöd, ha fürdeted, ha minőségi tápot adsz neki és sorolhatnám. Nemrég egy hasonló kérdés alatt írtam, hogy a húgoméknak most lett egy kiskutyájuk, máltai selyem kutya és nem hitték el, hogy rendesen "karban van tartva (amiket leírtam az előbb, kozmetikába is jár, bűzmirigyeit is nyomkodják, stb.)" a kutya, mégis istentelen kutyaszag van a lakásban. Soha nem éltem együtt kutyával, nem csípem őket és lehülyéztek, hogy már pedig annak a fajtának nincsen szaga. De.. minden kutyának van szaga. És aki azt mondja, hogy nincs, az vagy hozzászokott már, mert világ életében kutyája volt és csókolgatta, egyebek, vagy kamuzik. :) Nehéz lesz, mert ahogy a szavaidból kiveszem, te annyira nem vagy kutyapárti, így valamelyikőtöknek sz_r lesz. Vagy neked, mert lesz kutyátok és el kell viselned, vagy pedig a párodnak, mert szeretne kutyát, viszont mégse lesz. Nehéz.


26N

2020. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!