Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj, ha azután vittem el...

Nagy baj, ha azután vittem el sétálni, hogy evett?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon hirtelen kellett elindulnunk, és teljesen kiment a fejemből, hogy kb.fél órája kapta meg a kajáját. Aztán sétáltunk másfél órát, hazaérve büfizett egyet, ekkor jöttem rá, hogy akár nagy bajt is okozhattam neki. Lehet bélcsavarodása vagy egyéb problémája ebből? Vagy a fél óra pihenés evés után számít valamennyire?

2020. máj. 31. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem. De ha kakilni fog akkor jobb ha viszel magaddal zacskót, és zsebit a kakihoz, hogy aztán a kukába dobjad :)
2020. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Setatol nem lesz belcsavarodasa ... arra akkor van esely, ha ossze-vissza ugrandozva rohangaszik.
2020. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem lesz semmi baja. Amúgy GYOMORCSAVARODÁS nem bél...
2020. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Gyomorcsavarodás általában nagy testű kutyáknál van, nem tudom, hogy a tiéd milyen. Ha gond lenne, akkor már jelentkezett volna. Legközelebb figyelj jobban.
2020. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Közepes testű kutyus.


Igazatok van, rosszul írtam! Valamiért így maradt meg a fejemben ez a kifejezés.


Köszönöm a válaszokat,

megnyugtattatok! Ezentúl nagyon vigyázunk.

2020. máj. 31. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Inkább a nagytestű kutyákra veszélyes, és nem feltétlenül a séta a gond, hanem az össze-vissza ugrálós játék. Megcsavarodik a pici gyomra és onnan már gyakran nincs visszaút sajnos. Sok portálon van képes illusztráció is a gyomorcsavarodáshoz, majd nézd meg, kullancs fertőzés, bolha fertőzés, allergiás reakciókkal együtt, így ha valami ilyen jellegű gondja van a kutyádnak, nem akkor kell majd elkezdened fújni a netet, hogy miért piros és kétszer akkora a feje mint máskor. Ez csak egy jó tanács, feleslegesnek tűnhet, de a bajban jól jön, ha már láttál olyan tünetet.
2020. jún. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!