Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassunk hozzá a...

Hogyan szoktassunk hozzá a kutyáinkhoz idegen embert?

Figyelt kérdés
A kutyáink eléggé ugatnak ha jön hozzánk valaki, (kapun kívül marad) azt még nem próbáltuk, hogy be is engedünk idegent az udvarra. Szóval nem tudom mi történne, lehet megharapnák. Mit lehet tenni? Azon kívül, hogy elzárjuk őket.

2020. jún. 2. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sétáltatáskor hogyan viszonyul az idegenekhez?

Én azt javaslom vidd el egy semleges területre sétálni, s ott találkozz valakivel.

Ezzel azt deríted ki, hogy a portáját védi, vagy nevelés hiánya miatt viselkedik így.

Kinevelni belőle úgy tudod, mint minden más folyamatot egy kutyánál. Rászólsz, esetleg ráijesztesz, ha jól csinálja (nem támad, nem ugat), akkor megdicséred és megjutalmazod.

2020. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

"Mit lehet tenni? Azon kívül, hogy elzárjuk őket."


A kutya nevelese sokat segit!!!

2020. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Anonym_girl válasza:
100%

Milyen neműek?

Egyébként valószínű, hogy csak téged/titeket védelmeznek. Az én kutyám is ezt csinálja, minden idegent ugat. Még a postás kezét is képes lenne leharapni😅😂

Tehát ez normális viselkedés, de nem bántanak. Ja, a fajtáját is elmondanád, kérlek? Az is meghatározza ezt:-)

2020. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semleges területen kéne megnézni, mert a saját portáját minden kutya védi.
2020. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rászólással nem lehet kontrollálni őket? nem tudod leállítani erről?

Szocializálni és nevelni kellene őket! De miért kell több kutya, ha ennyire nem bírsz velük?

2020. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Anonym_girl válasza:

#5–ös ez jogos.

Kontrollálni kéne tudni a kutyákat, mert ha nincs tekintélyed náluk, abból később komily problémáid lehetnek. Erre vigyázz!

2020. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Anonym_girl válasza:
Komoly*
2020. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nevelni kell őket, letiltani, helyére küldeni stb.
2020. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak az egyik csinálja ezt, hímnemű, és kuvaszkeverék. Sétáltatásnál is megugat másokat. Tudom, nagyon ellett szúrva, nem hallgat rám egyáltalán. Egyedül apámra hallgat,tőle félnek.
2020. jún. 2. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezd el nevelni végre!
2020. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!