Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta mennyibe...

Melyik kutyafajta mennyibe kerül tenyésztőtől? (Csak olyanok válaszoljanak akik tényleg tenyésztőtől vettek kölyökkutyát)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok az árakra, kérlek írd le milyen fajta kutyát és mennyiért vettél (esetleg azt is, hogy melyik évben)


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 3. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg nem kizárólag ár alapján kéne választani kutyát, de van már kevésbé populáris fajta aranykoszorús tenyészetből 80-150 között. Amúgy is ár kategóriákban érdemes gondolkodni, mert nincs olyan, hogy mennyibe kerül xy fajta. Ez eltérhet a szín és nem függvényében is.
2020. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Nincs standard ar (lista ar)!!!


Fugg a kutya ritkasagatol.

Fugg a kutya pedigrejetol.

Fugg a kutya elodjeinek pedigrejetol.

Fugg a tenyeszto rangjatol.

2020. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1350 euróért vettem idén kint Ausztriában egy német juhászt (munkavonalú).
2020. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Nincs rá recept.
2020. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Linkelhetek én neked 130 ezres meg 350 ezres német juhászt is, úgy hogy mindkettő törzskönyvezett és bejegyzett tenyésztőtől van.


Az egyik színhibás, harapáshibás, tenyésztésbe nem vonható, labrador jellemű, lehet hogy 5 évesen előjön rajta diszplázia stb


A másik egészséges, akár tenyész minőségű, simán viszi a körungot, rokonai közt sok a munkavizsgás kutya és rettenthetetlen.

2020. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tenyész minőségű mudi - 150 ezer
2020. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak akik tényleg írtak konkrét számokat! Ment a zöld!


De amúgy direkt beleírtam a kérdésbe, hogy olyan válaszoljon, aki vett már kutyát, nem értem, hogy akkor minek szól hozzá az aki nem tud mondani egy konkrét számot?!

1-es: nyugodj meg, nem ez alapján szeretnék kutyát választani, csak kíváncsi vagyok arra, hogy mekkora eltérések vannak az árakban.

3-as: nem is a főzés kategóriában kérdeztem

2020. jún. 3. 11:40
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Skót juhász, ivartalanítási kötelezettséggel 160000
2020. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy miért nem lehet a kérdésre válaszolni. Egy teljesen értelmes kérdés volt, alapból szerintem senki nem választ az ára miatt fajtát, és oké, hogy nincs listaár, de ezért írta a kérdező, hogy azt kell leirni, hogy a te kutyad xy fajta, x ezer forintba került, ennyi.

Bocsánat az offert, nekem befogadott kutyám van így érdemben nem tudok hozzaszolni, de annyira felidegesitett, hogy egy sima érdeklődő kérdésbe is mindenki beleköt.

Annyit tudok hozzatenni, hogy mielőtt beleszerettem a befogadott kiskutyamba, előtte en Cavalier king charles spanielt szerettem volna venni, már érdeklődés szinten fel is vettem a kapcsolatot a tenyesztovel, és ők olyan 350 ezer forint környékén vannak.

2020. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
62%
Én egy bichon Maltese kiskutyát vettem 400 lejért! Romániában élek ftbe nem tudom mennyi.
2020. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!