Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos keverek...

Van egy 4 hónapos keverek kutyám.Nagy hibaja, hogy barátságosan oda fut az idegenekhez,hogy tudom leszoktatni? Van tippetek? Amstafft Baegel mix.

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk 4 honaposan meg ne engedd el ... tanitsd meg elobb a porazfegyelemre es a szofogadasra ... utana egyreszt nem megy mar el, masreszt ha megis, akkor vissza tudod hivni.


(es ha egy auto ala rohan?)

2020. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A barátságosság a kölykök jellemzője.

Az idegenekhez futást pedig meg kell tanítani, hogy nem szabad, csak engedéllyel.

2020. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor engedd el a kutyadat, ha ugyan olyan erovel vissza is tudod hivni!!!


Leszavazhattok, de en mar lattam kutyat igy elutve es en is utottem mar el igy kutyat. Most lehet lepontozni!

2020. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amugy eleg gyorsan valtozik a vilagkeped ... 1-2 honapja meg kutya kellett ... most, hogy megvan el is hagynad.


En lekopnem magam.

2020. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs ... 3-es valasz nagyon melle ment ...... ELNEZEST
2020. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es :)
2020. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoval elnezest ... csak egy masik kerdes felzaklatott es meg az volt a fejemben. Tenyleg nagy-nagy bocsika
2020. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valószínű rosszul fogalmaztam,pórázról húz az idegének fele, ezt akarom megakadályozni leszoktatni.

Az udvarból megugatja az idegent de ha bejön nagyon barátságosan ráugrik.Ha hívom akkor hozam jön. Ezt az idegesnek üzenem 🤣🤣🤣

2020. jún. 3. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Pórázon tiltás-leültetés.

Bejövő idegeneknél és úgy általában a felugrálást is meg kell tanítani, hogy nem szabad.

2020. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vezesd be a pórázfegyelmet.

Hívd vissza.

Tiltsd le.

Rakd helyben maradásba.

2020. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!