Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell beszerezni egy...

Mit kell beszerezni egy kölyökkutyának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném meg kérdezni hogy milyen dolgokat kell venni egy kölyökkutyának? Még csak 7 hetes majd később hozom el! Már szinte minden megvan neki csak azért szeretném tudni hogy mik kellenek pellenkán ágyon tálan fésűn ilyesmi dolgokon kívül? Egy bichon maltezem lesz, már nagyon várjuk a családdal. Azzal nem vagyok tisztába, hogy milyen tápot vegyek neki vagy milyen fajta sampont? Valaki valami jó tipp/tanács?

#játék #bichon maltese #Új csaladtag
2020. jún. 3. 17:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Pelenka nem kell, hacsak nem az a célod, hogy a lakásban végezze el a dolgát egész életében.

Tápot olyat vegyél, amivel eddig etették.

Sampon fehérítős pld.:

[link]

Játékok labda, rágókötél stb. nem árt.

2020. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Sampon felesleges, nem kell fürdetni ilyen pici kutyát, csak ha nagyon büdös. Viszont ha nagyon büdös, akkor rossz helyről hoztad el (értsd. szaporítótól).
2020. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy most furdetem csak ha majd nagyobb lesz akkor!
2020. jún. 3. 18:04
 4/36 anonim ***** válasza:
Pelenkát felejtsd el, ha csak nem akarsz magaddal kicseszni. Sok rágójátékot, labdás, kötelet szerezz be még neked. Szerintem a szobakennel is hasznos, a szobatisztaságra tanításnál is, meg amúgy is, pici kölyöknél jobb ha el van zárva éjszakára.
2020. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
A pelenkával mi a baj? Ha oda szoktatom akkor azzal mi baj lehet?
2020. jún. 3. 18:13
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
Jó, akkor lenne egy kérdésem a pelenkát ellenzőkhöz. Ha van egy 8 hetes kiskutya, akinek az oltási sora még közel sem engedi meg azt, hogy le legyen víve sétálni, az hova csináljon? Állatorvos határozottan megmondta, hogy nem mehet. Lakásban élők mit cisnáljanak?
2020. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
A pelenkával az a baj, hogy csak arra szoktatod, hogy bent is elvégezheti a dolgát. Aztán csodálkozol, amikor itt-ott leteszi a névjegyét lakásszerte.
2020. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
Mindig furcsálltam az ilyen pelenkázós embereket. Ennyire igénytelenségben hogy lehet élni? Hogy nektek az tetszik, az kell, hogy a kutyátok bentre ürítsen, hogy órákig ott álljon minden ürülék, vizelet? És direkt arra tanítjátok a kutyát, hogy bent végezze el a dolgát! A legmocskosabb, leggusztustalanabb, igénytelenebb emberek ilyenek.
2020. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Van udvar természetesen miután eszik mindig ki fogom vinni pisilni, hogy szokja meg azt is! De ha esetleg például én nem lennék itthon és nem lenne hogy ki vigye ki akkor ne kakiljon meg pisiljen mindenhova. Persze ebből nem lesz baj de azért mégis jó lenne ha oda szoktatnám.
2020. jún. 3. 18:19
 10/36 anonim ***** válasza:
12%
Jó, de mondom, akkor várom a megoldást. Tehát, mit kell kezdeni egy kölyökkel, akinek nincsenek meg az oltásai és lakásban él?
2020. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!