Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8hetes kutyusom nem eszik miért?

8hetes kutyusom nem eszik miért?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete, hogy elhoztam a 8 hetes amerikai staffordshire kutyusomat aki első perctől fogva nagyon ragaszkodik hozzám. Mióta itt van nálunk nincs probléma az alvással viszont az evéssel inkább. Ugyanazt a tápot adok neki mint amilyet a tenyésztő adott neki, de azt veszem észre, hogy nem nagyon eszi. Bele raktam egy tálkába ami még nem volt kutyatal inkább egy fém leveses tál és csak akkor evett belőle mikor már nagyon éhes volt, de 2 napja nem eszik belőle csak, ha a kezembe tartom a tápot vagy, ha a földön van. Egyszer kiboritotta a talkat lehet ez a gond, hogy fel tőle? Vettem egy rendes kutyatal ami nem borul ki abból sem eszi meg a tápot, de minden mást megesz párizsit, sajtot, jutalom falatot ki eszi a talkabol, de a tápot csak, ha a földön van vagy mar azt sem mi lehet a gond illetve mit lehet ilyenkor tenni? Eheztetni nem akarom, de szeretném, ha a tápot enné amiben benne van a sok vitamin. Mit lehet tenni?

2020. jún. 3. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Válts tápot! Gondolom nem ízlik neki amit adsz. Az én macskám is válogatós,nem minden féle tápot eszik meg.
2020. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keverj hozzá kutyakonzervet, az ilyen fiatal kutyusoknak gondot okoz a rágás. Néhány hét után elhagyhatod.
2020. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem kell adni neki a tápon kívül. Ha kap párizsit, sajtot, stb, bolond lesz a tápot megenni.Remélem, megfelelő mennyiséget adsz neki.
2020. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A zsakon eloirt mennyiséget kapja. Reggel delben este, de megeszi a tápot amúgy, de neki a tálkával van problémája kifejezetten. A tenyésztő heteken át ezt a tápot adta neki és ette akkor most ne szeretne?
2020. jún. 4. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!